WYPEŁNIJ ANKIETĘ! Ewidencja źródeł ogrzewania na terenie Gminy Zgorzelec

21.06.2021r.

Wójt Gminy Zgorzelec zaprasza do wypełnienia ankiety, która pomoże w inwentaryzacji źródeł ogrzewania wszystkich budynków, lokali mieszkalnych i lokali użytkowych znajdujących się na terenie naszej gminy.

Konieczność przeprowadzenia inwentaryzacji wynika z „Programu ochrony powietrza dla województwa dolnośląskiego” przyjętego uchwałą Sejmiku Województwa Dolnośląskiego (uchwała nr XXI/505/20 z dnia 16 lipca 2020 r.).

Informacje podane w ankiecie zostaną wykorzystane jedynie na potrzeby realizacji zadań związanych z ochroną powietrza, w tym planowania działań wspierających zmianę sposobu ogrzewania. Dane ankietowe nie będą wykorzystywane w innych celach i nie będą przekazywane podmiotom trzecim.