Wielkanocne spotkania seniorów

13.04.2022r.
Drukuj

13 kwietnia br. w gminnych klubach seniora odbyły się spotkania wielkanocne.

Przy stole zastawionym świątecznymi potrawami oraz własnoręcznie wykonanymi dekoracjami zasiedli seniorzy z Gronowa, Gozdanina i Tylic. Wójt Piotr Machaj złożył życzenia na nadchodzące święta oraz wręczył wielkanocny prezent. Seniorzy zadbali o świąteczny klimat w siedzibach klubów, prezentując jednocześnie wykonane wypieki i ozdoby wielkanocne.

Kluby Seniora powstały dzięki wsparciu z programu Poddziałanie 9.2.1 Dostęp do wysokiej jakości usług społecznych – konkursy horyzontalne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Klub Seniora w Gronowie realizowany w ramach Programu Wieloletniego „Senior +” na lata 2021-2025 edycja 2021

print

Zobacz także: