Wigilijne spotkanie Seniorów w Sławnikowicach

21.12.2023r.

W niedzielę 10 grudnia br. w świetlicy wiejskiej w Sławnikowicach odbyła się wigilia dla Seniorów zorganizowana przez KGW Sławnikowice w ramach projektu „Danie Wspólnych Chwil” Fundacji Biedronki.

Wigilia dla seniorów to wyjątkowe wydarzenie, które często organizowane jest w celu umożliwienia starszym osobom wspólnego spędzenia czasu w okresie świąt Bożego Narodzenia. Tego typu inicjatywy mają na celu zapewnienie seniorom towarzystwa, radości oraz wsparcia emocjonalnego.

Po wspólnej modlitwie i dzieleniu się opłatkiem seniorzy i zaproszeni goście wspólnie zasiedli do wigilijnego stołu, na którym znajdowały się tradycyjne wigilijne potrawy.

Na spotkaniu wigilijnym pojawili się zaproszeni goście – Wójt Piotr Machaj, Zastępca Wójta Marek Wolanin, Kierownika biura powiatowego ARiMR w Zgorzelcu Aneta Mazur oraz Ksiądz Proboszcz Marek Reźny.

źródło: KGW Sławnikowice