Wiosenny występ polsko-niemieckiego CYRKUSA

09.05.2023r.

Sezon warsztatowy polsko-niemieckiego „CYRKUSA w sklepie | im Laden” w tym roku szkolnym właśnie dobiega końca. W ramach projektu co tydzień blisko 100 dzieci i młodzieży z Görlitz i Zgorzelca oraz okolic uczestniczy w 11 różnych kursach. Po intensywnych miesiącach warsztatów przyszedł czas na przerwę wakacyjnę. Wcześniej jednak wszyscy artyści i artystki CYRKUSA wraz z prowadzącymi warsztaty dadzą wspólne show, w tym roku pod hasłem „Ogórkimonster. Fantazja . Land”.

Perypetie naszych CYRKUSowców, od maluchów z Baby CYRKUS, po starszaków z samozwańczej grupy Pidżama Banana: jazdę na monocyklu, balansowanie na kuli, akrobacje na chustach i trapezach, skecze klaunów i popisy żonglerskie, widzowie będą mogli poznać i podziwiać na dwóch występach:

w piątek, 12.05.2023 r. o godz. 16:00 oraz w sobotę, 13.05.2023 r. o godz. 15:00

Pokazy odbędą się na scenie amfiteatru Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu.

Wstęp wolny. Mile widziane datki.

Kontakt: kontakt@cyrkus.eu

„CYRKUS w sklepie | im Laden” to projekt KulturBrücken Görlitz e.V. organizowany we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Zgorzelcu. Patronat nad projektem objął Burmistrz Miasta Zgorzelec, a finansowo wspierają go Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, Fundacja Kultury Wolnego Kraju Związkowego Saksonii oraz Miasto Görlitz.

źródło: KulturBrücken Görlitz e.V.