Warsztaty Freestyle’u na lodowisku

30.03.2018r.
Drukuj

Ice Skating Gliwice (ISG) – grupa ludzi z Gliwic, którzy w sercach mają lodowiskowe szaleństwa, poświęcają każdą wolną chwile na robienie tego co kochają! Jedną z najbardziej widowiskowych odmian jazdy na łyżwach jest freestyle, czyli styl wolny. Nie taki on jednak wolny o czym będzie okazja się przekonać.

Freestyle na lodzie to, rzecz jasna, po prostu odmiana jazdy na łyżwach, lecz nie powinno się jej zaliczać ani do łyżwiarstwa figurowego, ani do hokejowego. To przede wszystkim jazda szybka i przy okazji niezwykle dynamiczna, która sprowadza się niejednokrotnie do tak przydatnych umiejętności, jak chociażby efektywne i efektowne przemieszczanie się w tłumie. Do tego dochodzą również tricki, skoki, jazda tyłem, zwroty o 360 stopni i wiele innych składowych freestyle’owych rozrywek. Możliwości jest naprawdę wiele!

Każdy kto przyjdzie na lodowisko ŁOŚ 13 i 14 stycznia (sobota i niedziela) między godziną 15 a 21 będzie miał okazję zobaczyć na żywo jak to wygląda freestyle na łyżwach.
ICE SKATING GLIWICE to grupa, której nie wystarcza już jazda rekreacyjna – Ci ludzie tworzą pomysły na rozwój łyżwiarstwa.

Przyjdź i pojeździj!

print

Zobacz także: