Wygrana ”Słowików” z Publicznego Przedszkola „Krasnoludki” w Jędrzychowicach w ogólnopolskim konkursie plastycznym “Czary na placu zabaw”

20.05.2024r.
Drukuj

W kwietniu 2024 r. ” Słowiki” z Publicznego Przedszkola „Krasnoludki” w Jędrzychowicach wzięły udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym “Czary na placu zabaw”. Zadaniem konkursowym było stworzenie plakatu ( kolażu) dotyczącego słuchowiska Czyściochowe przygody – „Świnka Zakatarzynka i czerwona zjeżdżalnia”. Następnie dzieci z wykorzystaniem jak największej liczby materiałów wykonały wyjątkową pracę plastyczną – kolaż pt. „Czary na placu zabaw”, która nawiązywała do akcji słuchowiska. Dzięki zaangażowaniu, pomysłowości i kreatywności praca konkursowa “Słowików” wygrała a dzieci otrzymały puzzle z bohaterami Czyściochowa oraz dyplomy.

print

Zobacz także: