WYNIKI II KOLEJKI ZLF

14.12.2021r.

Grad bramek, wysokie zwycięstwa FB Solid Natronic i Amigos Fc, remis Podwórkowego Klubu Sportowego z Alaskańskimi Smokami oraz zwycięstwa Ad Bud Design i Unitalu po zaciętych spotkaniach. Zapraszamy na relację z drugiej kolejki XIV edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Pierwsze spotkanie było bardzo zacięte i przyniosło wiele emocji pomimo okrojonych składów obydwu drużyn. Fc Seta przez większą część spotkania prowadziła w meczu z Ad Bud Design, by ostatecznie przegrać z obecnym wicemistrzem 4:5. Kolejne spotkanie to zdecydowane i spodziewane zwycięstw FB Solid Natronic nad Traphouse aż 24:2! W trzecim spotkaniu II kolejki zmierzyły się dwie młode i debiutujące w rozgrywkach ZLF drużyny. Zdecydowanie lepsi okazali się zawodnicy Amigos Fc, którzy dość gładko pokonali drużynę Fc Piłkarzy 11:0. Najbardziej wyrównany i zacięty pojedynek dzisiejszego dnia stoczyli zawodnicy Alaskańskich Smoków z Podwórkowym Klubem Sportowym. Drużyny grały „bramka za bramkę” często zmieniając się na prowadzeniu. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 6:6, a wyrównująca bramka dla Smoków padła dosłownie w ostatniej sekundzie! Jako ostatni w dzisiejszej kolejce na parkiet wyszły zespoły Unitalu i The Veterans. Mecz przez długi czas był wyrównany, jednak w końcowych fragmentach gry to Unital był znacznie skuteczniejszy wygrywając 8:4.

Wyniki spotkań II kolejki ZLF:

FC SETA – AD BUD DESIGN   4:5 (2:1)

Bramki: Chmielecki (2), Lenik, Zazulak oraz Bystryk Patryk (2), Bystryk Erwin, Szczęsny Patryk (2).

TRAPHOUSE – FB SOLID NATRONIC  2:24 (1:10)

Bramki: Zielant, Horodecki oraz Łuszczyk (6), Komarzyniec (5), Sawicki (4), Hałdaś (4), Mlonek (3), Witowski (2).

AMIGOS FC – FC PIŁKARZE  11:0 (6:0)

Bramki: Stróżyński (2), Przybysz (2), Fidoruk (2), Wilk (2), Wróblewski, Szłapak, Kotelnicki.

PODWÓRKOWY KLUB SPORTOWY – ALASKAŃSKIE SMOKI   6:6  (3:2)

Bramki: Brzęk (2), Gawora (2), Bogdaniec, Aftyka oraz Trela (4), Czajkowski Michał, Czajkowski Jakub.

UNITAL – THE VETERANS   8:4 (4:1)

Bramki: Szydlarski (4), Kiewra (2), Kostrzewa, Szynke oraz Mieśnikiewicz (2), Antoniszyn, Drabik Piotr.

PIĄTKA II KOLEJKI:

Lorenc Patryk (Alaskańskie Smoki), Trela Jakub – zawodnik kolejki (Alaskańskie Smoki), Szydlarski Dominik (Unital), Przybysz Piotr (Amigos Fc), Bystryk Patryk (Ad Bud Design).

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz wyniki ZLF dostępne na www.futsal.zinfo.pl oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również bramki ze spotkań, zapraszamy.

źródło: DIDA Sport