WYNIKI III KOLEJKI ZLF

20.12.2022r.
Drukuj

Unital i FB Solid Natronic z kompletem punktów, mecz Ad Bud Design z Amigos Fc nie zawiódł, a Fc La Masia niespodziewanie ale zasłużenie pokonuje Podwórkowy Klub Sportowy. Zapraszamy na relację z trzeciej kolejki XV edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Zgodnie z oczekiwaniami już na początku dzisiejszej kolejki mieliśmy mnóstwo emocji. Po nieoczekiwanej porażce w ostatnim meczu, Ad Bud Design do meczu z Amigos Fc podszedł znacznie bardziej skoncentrowany czego efektem było szybkie objęcie prowadzenia. Wynik 4:1 do przerwy zwiastował pewną wygraną obecnych mistrzów, ale nic bardziej mylnego. Amigos po zmianie stron podkręcili tempo i postraszyli mistrzów, którzy ostatecznie zwyciężyli 5:4. W drugim meczu obeszło się bez emocji i Unital pewnie pokonał RKS Huwdu 5:0. Wynik kolejnego spotkania również nie zaskakuje, ale rozmiary zwycięstwa The Veterans nad Eurodom mogły już co niektórych zdziwić. Wysoki wynik to zasługa głównie Tomka Kiełba (5 bramek) oraz Piotra Drabika (4 bramki), których bramki pozwoliły na zwycięstwo 13:3. Sporo bramek kibice zobaczyli również w meczu FB Solid Natronic z Traphouse, choć do przerwy pachniało niespodzianką. Traphouse szybko zaskoczył medalistów z ubiegłego roku i wyszedł na dwubramkowe prowadzenie, którego jednak nie zdołał utrzymać do końca pierwszej połowy i zespoły schodziły na przerwę z wynikiem remisowym 2:2. W drugiej części zawodnicy FB Solid wzięli już sprawy w swoje ręce i pokonali rywala 12:4. Do sporej niespodzianki doszło w kolejnym spotkaniu, w którym młodzi debiutanci z Fc La Masia dzięki ambicji i zaangażowaniu zasłużenie pokonali PKS 5:3. Warto wyróżnić w tym spotkaniu bramkarza drużyny zwycięskiej Kacpra Strózika, który znacznie przyczynił się do wygranej broniąc mnóstwo strzałów. W zamykającym trzecią kolejkę ZLF spotkaniu Granica Pieńsk dość pewnie pokonała KS Milików 7:3.

Wyniki spotkań III kolejki ZLF:

AD BUD DESIGN – AMIGOS FC   5:4 (4:1)

Bramki: Chędogi (3), Bystryk P., Żurek oraz Fidoruk, Wróblewski, Prusiński, Przybysz.

UNITAL – RKS HUWDU  5:0 (3:0)

Bramki:  Brzoza (2), Szydlarski, Matusewicz, Czajkowski.

EURODOM – THE VETERANS  3:13 (1:6)

Bramki: Mukevych, Shcherbyna, Palacz oraz Kiełb (5), Drabik P. (4), Antoniszyn (3), Drabik T.

FB SOLID NATRONIC – TRAPHOUSE  12:4  (2:2)

Bramki: Witowski (5), Mlonek (4), Monik (2), Komarzyniec oraz Skibicki, Zielant, Labentz, Jurgowski D.

PKS – FC LA MASIA   3:5 (3:3)

Bramki: Ćwiok, Masalski, Wojciechowski oraz Wronkowski (2), Kaźmierczak, Machalski, Mitschke.

GRANICA PIEŃSK – KS MILIKÓW   7:3 (3:1)

Bramki: Duszyński (2), Pietrek (2), Daśko, Martela, Sieczko oraz Liamzhyn (2), Ładocha P.

Informacje dotyczące XV edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info  oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.