WYNIKI III KOLEJKI ZLF

23.12.2019r.
Drukuj
Wysokie zwycięstwo FB Solid Natronic i nieznaczna wygrana Ad Bud Design w meczach na szczycie. Pierwsze punkty The Veterans i Fc Ujazd oraz pewna wygrana Podwórkowego Klubu Sportowego. Po trzech kolejkach XIII edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec już tylko dwa zespoły pozostają bez porażki, a kolejne dwa bez zwycięstwa. Zapraszamy na relację z III kolejki ZLF.

W pierwszym meczu spotkały się dwa niepokonane dotąd zespoły. Przez większość czasu mecz był wyrównany, a drużyny zmieniały się na prowadzeniu. W końcówce C3 Futbol Team chcąc odrobić straty odkrył się, co skrzętnie wykorzystali zawodnicy Fb Solid Natronic wyprowadzając skuteczne kontry, i ostatecznie pokonali rywala 11:4. Podobny przebieg miało spotkanie Fc Ujazd z Bajlando. Do przerwy faworyzowany Fc Ujazd prowadził tylko 2:1. Jednak w dużej mierze dzięki skutecznemu dziś Maćkowi Myczkowskiemu (5 bramek) faworyt wygrał 10:4. Niezwykle zacięte spotkanie rozegrali The Veterans z Oldboy Zawidów. Przez całe spotkanie to „Veterani” kontrolowali wynik. W końcówce Oldboy Zawidów zdołał jednak doprowadzić do remisu, ale ostatnie słowo w tym meczu należało do dobrze dysponowanych zawodników The Veterans, którzy dzięki znakomitej skuteczności Daniela Szywały (5 bramek) zwyciężyli 8:7. W kolejnym spotkaniu Podwórkowy Klub Sportowy pewnie pokonał Fc Setę 5:1, obejmując prowadzenie już na samym początku. Potem dzięki konsekwentnej grze, zawodnicy PKS-u sukcesywnie podwyższali wynik. Na koniec kibice zgromadzeni na hali obejrzeli kolejny mecz na szczycie, który nie zawiódł oczekiwań. Spotkanie Ad Bud Design z Unitalem było toczone w szybkim tempie i bardzo zacięte. Na dwie minuty przed końcem Unital doszedł rywala na jedną bramkę i wycofał bramkarza, co przełożyło się na sytuacje bramkowe. Jednak po jednej z kontr Patryk Bystryk skierował piłkę do pustej bramki i obrońcy tytułu wygrali 6:4.

Przed swoim meczem Marcin Kiewra (C3 Futbol Team) odebrał nagrodę za najlepszego zawodnika II kolejki ufundowaną przez radnego miasta Zgorzelec Pana Marcina Filozofa.

Wyniki spotkań III kolejki ZLF oraz „piątka kolejki”:

FB SOLID NATRONIC – C3 FUTBOL TEAM 11:4 (4:3)

Bramki: Monik (4), Witowski (2), Komarzyniec (2), Łuszczyk (2), Chędogi oraz Gorzka (2), Jaworski, Prusiński.

FC UJAZD – BAJLANDO 10:4 (2:1)

Bramki: Myczkowski (5), Ferreira (3), Grabowski, Leciejewski oraz Szczepański (2), Naraniecki, Stępień.

THE VETERANS – OLDBOY ZAWIDÓW 8:7 (6:4)

Bramki: Szywała D. (5), Kiełb (2), Drabik T. oraz Michalkiewicz (3), Szywała M. (2), Romańczuk, Tomaszewski.

FC SETA – PODWÓRKOWY KLUB SPORTOWY 1:5 (1:3)

Bramki: Burdejski oraz Chojnacki (3), Bogdaniec K., Pasternak.

UNITAL – AD BUD DESIGN 4:6 (1:4)

Bramki: Szydlarski (3), Kotelnicki oraz Szczęsny B. (3), Bystryk P., Bystryk E., Piechno D.

Piątka III kolejki:

Proski Marcin (Podwórkowy Klub Sportowy), Szywała Daniel – zawodnik kolejki (The Veterans), Szczęsny Bartosz (Ad-Bud Design), Szydlarski Dominik (Unital), Monik Sebastian (FB Solid Natronic).

Na IV kolejkę ZLF zapraszamy za dwa tygodnie w niedzielę 05.01.2020r. od godz. 12,00 do hali sportowej CSR w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej.

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz wyniki ZLF dostępne na www.futsal.zinfo.pl oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również bramki ze spotkań, zapraszamy.

Żróło: DIDA Sport

print

Zobacz także: