Wyniki IV kolejki ZLF 2024

02.01.2024r.
Drukuj

FB Solid Natronic nadal na czele tabeli, hit kolejki dla Ad Bud Design, a GPO Bogatynia z pierwszą wygraną w obecnych rozgrywkach. Zapraszamy na relację z czwartej kolejki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Pierwszy mecz czwartej kolejki zakończył się spodziewanym i wysokim zwycięstwem Unitalu nad Bezlitosnymi Kopaczami 16:1. Skutecznością ponownie błysnął Dominik Szydlarski, który strzelając 9 bramek objął prowadzenie w klasyfikacji strzelców, a jego ekipa awansowała na trzecie miejsce w tabeli. W drugim spotkaniu młodzież z FC La Masia, rozochocona ostatnim zwycięstwem nad Heavyweight pokonała Eurodom 6:0, który pozostaje jednym z dwóch zespołów bez zdobyczy punktowej. Trzecie starcie kolejki to pierwsze punkty GPO Bogatynia, którzy pewnie pokonali Heavyweight 10:4, głównie dzięki bramkom Michała Marszałka (4) i Federewicza (3). Czwarte spotkanie to hit czwartej kolejki, w którym Ad Bud Design zmierzył się z FC Chłopakami Do Wzięcia. Jak na hit przystało mecz był bardzo zacięty i toczony w bardzo szybkim tempie. Ostatecznie po emocjonującym spotkaniu Ad Bud zwyciężył 5:4, a hattricka ustrzelił Patryk Bystryk. W kolejnym wyrównanym meczu czwartej kolejki, FC Amigos pokonali PKS Ogórki 7:3, a kolejnym graczem, który popisał się hattrickiem został Gracjan Fidoruk. W ostatnim meczu lider tabeli FB Solid Natronic powtórzył wynik poprzedników i pokonał The Veterans 7:3. Dotychczasowy lider tabeli utrzymał prowadzenie, ale jego najlepszy strzelec Grzegorz Sawicki mimo strzelonych trzech bramek został wyprzedzony w klasyfikacji strzelców przez wspomnianego wcześniej Szydlarskiego.

Wyniki spotkań IV kolejki ZLF:

UNITAL – BEZLITOŚNI KOPACZE   16:1 (6:0)

Bramki: Szydlarski (9), Brzoza (2), Staniów (2), Szczech A., Szynke, Paruch oraz Duś.

EURODOM – FC LA MASIA  0:6 (0:2)

Bramki: Kaźmierczak (3), Wronkowski (2), Jaworski.

HEAVYWEIGHT – GPO BOGATYNIA  4:10 (1:4)

Bramki: Mazur (3), Matys oraz Marszałek M. (4), Federewicz (3), Hartwig, Bandura, Mazur (sam.).

AD BUD DESIGN – FC CHŁOPAKI DO WZIĘCIA  5:4  (2:1)

Bramki:  Bystryk P. (3), Machowski, Żurek oraz Hadryś, Komarzyniec F., Małecki, Przybylski.

FC AMIGOS – PKS OGÓRKI   7:3 (5:1)

Bramki: Fidoruk (3), Wilk (2), Jurgowski, Tymiński K. oraz Gawora (2), Bogdaniec K.

FB SOLID NATRONIC – THE VETERANS   7:3 (4:0)

Bramki: Sawicki (3), Komarzyniec T., Monik S., Hałdaś, Łuszczyk oraz Kiełb, Antoniszyn, Chędogi.

 

PIĄTKA IV KOLEJKI  XVI  EDYCJI  ZLF

Gorzelański Mikołaj (FB Solid Natronic), Szydlarski Dominik (Unital), Bystryk Patryk (Ad Bud Design), Derkowski Dawid (Ad Bud Design), Marszałek Michał (GPO Bogatynia).

CZOŁÓWKA STRZELCÓW  XVI  EDYCJI  ZLF

24- Szydlarski Dominik (Unital)

19- Sawicki Grzegorz (FB Solid Natronic)

14- Bystryk Patryk (Ad Bud Design)

9- Komarzyniec Filip (FC Chłopaki Do Wzięcia)

Informacje dotyczące XVI edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info  oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

print

Zobacz także: