Wyniki IX kolejki ZLF 2024

05.02.2024r.
Drukuj

Na czele tabeli bez zmian, Ad Bud Design i FB Solid prowadzą, a za ich plecami zacięta walka o podium. Zapraszamy na relację z dziewiątej kolejki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Niestety pierwszy mecz się nie odbył, bowiem zawodnicy Bezlitosnych Kopaczy nie stawili się dziś na hali przy ulicy Maratońskiej. Tym samym FC Amigos mogli dopisać sobie kolejne 3 punkty bez walki na parkiecie. Drugie spotkanie odbyło się już zgodnie z planem. Faworyzowani zawodnicy FC Chłopaków Do Wzięcia bez większych problemów pokonali Heavyweight 6:2, dzięki czemu awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Znacznie więcej bramek kibice zobaczyli w rywalizacji Eurodomu z FB Solid Natronic, który zwyciężył 13:8. Najciekawsze spotkanie dziewiątej kolejki rozegrali zawodnicy Ad Bud Design oraz The Veterans, którzy długo toczyli wyrównany bój z liderem tabeli remisując do przerwy 1:1. Druga połowa to już jednak dominacja Ad Bud Design, którzy zwyciężyli 6:2. W kolejnym spotkaniu mieliśmy nadzieję na wyrównane i zacięte spotkanie, w którym jednak dość nieoczekiwanie PKS Ogórki łatwo i wysoko ograł GPO Bogatynia 13:4. Na zakończenie kolejki Unital 14:7 pokonał FC La Masię, która rozegrała jedno ze słabszych swoich spotkań w obecnej edycji. Unital dzięki temu zwycięstwu nadal liczy się w walce o podium, a najlepszy strzelec „niebieskich” Dominik Szydlarski dzięki ośmiu strzelonym bramkom umocnił się na pierwszym miejscu listy strzelców.

Wyniki spotkań IX kolejki ZLF:

FC AMIGOS – BEZLITOŚNI KOPACZE   3:0 (walkower)

FC CHŁOPAKI DO WZIĘCIA – HEAVYWEIGHT  6:2 (2:0)

Bramki: Kurianowicz (3), Wrzesiński (2), Rusinek oraz Rogulski, Zajdel.

FB SOLID NATRONIC – EURODOM  13:8 (7:2)

Bramki: Monik S.(5), Mlonek (3), Kościuk (2), Sawicki (2), Łuszczyk oraz Olshevskyi A.(3), Chornobay (2), Mukevych, Prots, Tsymbryla.

AD BUD DESIGN – THE VETERANS  6:2  (1:1)

Bramki: Szczęsny P.(2), Piechno, Bystryk E., Bystryk P., Machowski oraz Drabik P., Antoniszyn.

GPO BOGATYNIA – PKS OGÓRKI   4:13 (1:5)

Bramki: Marszałek M.(2), Hartwig, Dąbrowski oraz Gawora (4), Łupkowski (2), Król M.(2), Wojciechowski, Aftyka, Król V., Bogdaniec K., Żelazko.

UNITAL – FC LA MASIA   14:7 (9:2)

Bramki: Szydlarski (8), Brzoza (2), Zarębski, Matusewicz, Woźny, Szczech A. oraz Wronkowski (2), Tymiński K.(2), Kaźmierczak (2), Jaworski.

PIĄTKA IX KOLEJKI  XVI  EDYCJI  ZLF

Proski Marcin (PKS Ogórki), Gawora Krystian (PKS Ogórki), Machowski Maciej (Ad Bud Design), Szydlarski Dominik (Unital), Olshevskyi Andrii (Eurodom).

CZOŁÓWKA STRZELCÓW  XVI  EDYCJI  ZLF

44- Szydlarski Dominik (Unital)

31- Bystryk Patryk (Ad Bud Design)

29- Sawicki Grzegorz (FB Solid Natronic)

22- Marszałek Michał (GPO Bogatynia)

20- Monik Sebastian (FB Solid Natronic)

Informacje dotyczące XVI edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info  oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

źródło; Zgorzelecka Liga Futsalu

print

Zobacz także: