WYNIKI V KOLEJKI ZLF

14.01.2020r.
Drukuj
Ad Bud Design samodzielnym liderem po piątej kolejce, w której kibice oglądali zacięte spotkania. Bardzo ciasno za plecami lidera, a na dole tabeli wciąż znajdują się zespoły Bajlando i Oldboy Zawidów. Zapraszamy na relację z V kolejki Zgorzeleckiej Ligi Futsalu pod patronatem Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Pierwsze spotkanie nie przyniosło zbyt wiele emocji i faworyzowany C3 Futbol Team pewnie pokonał zespół Bajlando 11:3, a hattrickiem popisali się Paweł Jaworski oraz Marcin Podwalny. Zgodnie z przewidywaniami znacznie więcej emocji było w drugim meczu, w którym „Oldboje” z Zawidowa walczyli o pierwsze punkty z FC Ujazd. Drużyny zmieniały się często na prowadzeniu i po zaciętej walce to FC Ujazd wygrał swoje drugie spotkanie 6:4 dzięki trzem trafieniom Pawła Chalupy oraz znakomitej grze Arlisona Ferreiry. Bardzo dobre widowisko stworzyli w trzecim meczu zawodnicy FB Solid Natronic oraz Unitalu. Spotkanie toczyło się w szybkim tempie i stało na wysokim poziomie przez pełne 40 minut. Po zaciętym i wyrównanym meczu 4:3 wygrał Unital, a na uwagę zasługuje świetna postawa Roberta Rakoczego w bramce zwycięzców. Dzięki tej wygranej Unital zrównał się w tabeli punktami z FB Solid. W kolejnym starciu The Veterans pokonał FC Setę 3:2. Dla „Weteranów” było to drugie zwycięstwo, a FC Seta zanotowała czwartą porażkę z rzędu. Na zakończenie kolejki Ad Bud Design zmierzył się z Podwórkowy Klubem Sportowym, który tracił do przeciwnika tylko 3 oczka. Przez całe spotkanie wynik był na styku i walka była zacięta. Jednak w końcówce Ad Bud błysnął znakomitą skutecznością i wypunktował PKS 7:1. Dzięki temu zwycięstwu obrońcy tytułu objęli samodzielne prowadzenie w tabeli.

Przed swoim meczem Krystian Bogdaniec (Podwórkowy Klub Sportowy) odebrał nagrodę za najlepszego zawodnika IV kolejki ufundowaną przez radnego miasta Zgorzelec Pana Marcina Filozofa.

W trakcie rozgrywania kolejki zbieraliśmy fundusze na leczenie i rehabilitację dla naszego kolegi Karola, który uległ bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu. Dzięki Wam uzbieraliśmy 413 zł. Wielki szacunek i podziękowania od Karola dla wszystkich tych, którzy zechcieli go wspomóc.

Wyniki spotkań V kolejki ZLF oraz „piątka kolejki”:

C3 FUTBOL TEAM – BAJLANDO 11:3 (6:1)

Bramki: Jaworski (3), Podwalny (3), Kurowski (2), Gutkowski (2), Ryż oraz Naraniecki, Szczepański, Rędzia.

FC UJAZD – OLDBOY ZAWIDÓW 6:4 (2:3)

Bramki: Chalupa (3), Myczkowski, Arlison, Leciejewski oraz Hatłas (2), Michalkiewicz T., Szywała M.

FB SOLID NATRONIC – UNITAL 3:4 (0:1)

Bramki: Komarzyniec (2), Łuszczyk oraz Matusewicz, Szynke, Szydlarski, Woźny.

THE VETERANS – FC SETA 3:2 (1:2)

Bramki: Szywała D. (2), Drabik P. oraz Miłoszewicz, Sieczko.

PODWÓRKOWY KLUB SPORTOWY – AD BUD DESIGN 1:7 (1:2)

Bramki: Bogdaniec K. oraz Bystryk E. (2), Bystryk P. (2), Szczęsny P. (2), Szczęsny Bartosz.

Piątka V kolejki:

Rakoczy Robert (Unital), Arlison Ferreira – zawodnik kolejki (FC Ujazd), Bystryk Erwin (Ad-Bud Design), Drabik Piotr (The Veterans), Kościuk Paweł (FB Solid Natronic).

Na VI kolejkę ZLF zapraszamy już w najbliższą niedzielę 19.01.2020r. od godz. 12,00 do hali sportowej CSR w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej.

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz wyniki ZLF dostępne na www.futsal.zinfo.pl oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również bramki ze spotkań, zapraszamy.

Źródło: DIDA Sport

print

Zobacz także: