Wyniki vi kolejki ZLF 2024

15.01.2024r.
Drukuj

Hit kolejki dla Ad Bud Design, czołówka tabeli postraszona, dużo sportowych emocji i zaciętej rywalizacji. Zapraszamy na relację z szóstej kolejki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Pierwszy mecz kolejki to dość niespodziewana inicjatywa od samego początku zespołu FC La Masia w meczu z GPO Bogatynia, czego efektem było szybkie prowadzenie znacznie młodszego zespołu. Do przerwy obraz gry nie uległ zmianie i FC La Masia pewnie prowadziła 4:0. Po zmianie stron mecz był bardziej wyrównany, ale młodzież ostatecznie utrzymała prowadzenie zwyciężając 5:3. Bardzo ciekawe i zacięte spotkanie kibice obejrzeli również w drugim meczu, w którym faworyzowany zespół The Veterans nie bez problemów pokonał Heavyweight 7:4. Spore problemy miał również kolejny faworyt, czyli FB Solid Natronic. W meczu z FC Amigos aktualni mistrzowie do ostatnich sekund musieli walczyć o komplet punktów. Ostatecznie po ciekawym spotkaniu FB Solid Natronic pokonał FC Amigos 4:2. Nie zawiódł również, zapowiadany jako hit kolejki, mecz Ad Bud Design z Unitalem. Obie ekipy stworzyły znakomite widowiski, w którym bardzo długo wynik był na styku. Jednak w końcowych fragmentach to Ad Bud Design wykazał się lepszą skutecznością i zwyciężył 7:2. Dzisiejszy dzień obfitował w wyrównane pojedynki i nie inaczej było w rywalizacji PKS Ogórki z Bezlitosnymi Kopaczami. Drużyny zmieniały się na prowadzeniu przez całe spotkanie, które finalnie wygrali jedną bramką 5:4 zawodnicy PKS Ogórki. Wielu spodziewało się jednostronnego meczu na zakończenie kolejki. Jednak głównie dzięki ambitnej postawie zawodników Eurodomu, kibice obejrzeli kolejne emocjonujące spotkanie. Długo zanosiło się na niespodziankę, bo za taką należałoby uznać stratę punktów w tym meczu przez FC Chłopaków Do Wzięcia, ale jednak ostatecznie faworyt zdołał osiągnąć swój cel i zwyciężył 4:3.

Wyniki spotkań VI kolejki ZLF:

FC LA MASIA – GPO BOGATYNIA   5:3 (4:0)

Bramki: Tymiński K. (2), Wronkowski, Kruszewski, Kret oraz Marszałek M., Federewicz, Dąbrowski.

THE VETERANS – HEAVYWEIGHT  7:4 (3:2)

Bramki: Antoniszyn (2), Chędogi (2), Drabik P., Obuchowski, Kiełb oraz Mazur (2), Zieniewicz, Paprocki.

FB SOLID NATRONIC – FC AMIGOS  4:2 (3:1)

Bramki: Monik S. (2), Słomiak (2) oraz Jurgowski, Przybysz.

UNITAL – AD BUD DESIGN  2:7  (1:1)

Bramki: Szydlarski (2) oraz Bystryk P. (2), Machowski (2), Derkowski, Szczęsny P., Szczech A. (sam.).

BEZLITOŚNI KOPACZE – PKS OGÓRKI   4:5 (2:2)

Bramki: Pietrek (2), Skibicki, Lichwiarski oraz Król V. (4), Gawora.

FC CHŁOPAKI DO WZIĘCIA – EURODOM   4:3 (2:1)

Bramki: Hadryś (2), Skóra K., Skóra E. oraz Prots (2), Rusinek (sam.).

PIĄTKA VI KOLEJKI  XVI  EDYCJI  ZLF

Franaszczuk Adrian (Ad Bud Design), Monik Sebastian (FB Solid Natronic), Machowski Maciej (Ad Bud Design), Kiełb Tomasz (The Veterans), Król Viktor (PKS Ogórki).

CZOŁÓWKA STRZELCÓW  XVI  EDYCJI  ZLF

30- Szydlarski Dominik (Unital)

25- Bystryk Patryk (Ad Bud Design)

23- Sawicki Grzegorz (FB Solid Natronic)

17- Marszałek Michał (GPO Bogatynia)

Informacje dotyczące XVI edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info  oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

print

Zobacz także: