WYNIKI VI KOLEJKI ZLF

20.01.2020r.
Drukuj
Pewne wygrane Ad Bud Design oraz FB Solid Natronic, którzy stają się głównymi faworytami do końcowego podium. Niespodziewanej porażki doznaje Unital, a swoje pierwsze zwycięstwo odnoszą Oldboye z Zawidowa. Zapraszamy na relację z VI kolejki Zgorzeleckiej Ligi Futsalu pod patronatem Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Pierwsze spotkanie to demolka FB Solid Natronic nad tegorocznym debiutantem z Bajlando. Wynik 21:3 robi wrażenie, podobnie jak dorobek strzelecki w tym meczu Dawida Hadrysia, który ustrzelił 10 bramek! W meczu środka tabeli lepsi The Veterans, którzy pokonują Fc Ujazd w stosunku 6:3. W meczu na szczycie Ad Bud Design podtrzymał zwycięską passę i pokonał C3 Futbol Team 9:4 zbliżając się znacznie do obrony tytułu. Od podium oddalił się za to Podwórkowy Klub Sportowy przegrywając 6:8 z Oldboy Zawidów, dla których było to pierwsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. Na koniec kolejki mieliśmy bardzo dużą niespodziankę by nie powiedzieć sensacją. Notujący ostatnio fatalną serię zespół FC Sety pokonuje faworyzowany Unital 3:2, który po ostatnim zwycięstwie miał walczyć o mistrzostwo. Na trzy kolejki przed końcem, w najlepszej sytuacji w walce o tytuł wydają się być zespoły Ad Bud Design oraz FB Solid Natronic, które rozstrzygną tę kwestię w bezpośredniej konfrontacji już w ósmej kolejce.

Przed swoim meczem Arliso Ferreira (Fc Ujazd) odebrał nagrodę za najlepszego zawodnika V kolejki ufundowaną przez radnego miasta Zgorzelec Pana Marcina Filozofa.

Wyniki spotkań V kolejki ZLF oraz „piątka kolejki”:

FB SOLID NATRONIC – BAJLANDO 21:3 (11:2)

Bramki: Hadryś (10), Łuszczyk (6), Kościuk (2), Chędogi, Witowski oraz Mazur, Naraniecki, Zarobny.

FC UJAZD – THE VETERANS 3:6 (2:4)

Bramki: Myczkowski (3) oraz Kiełb (2), Drabi T., Drabik P., Szywała D., Kaczmarczyk.

AD BUD DESIGN – C3 FUTBOL TEAM 9:4 (5:1)

Bramki: Szczęsny Bartosz (2), Bystryk P. (2), Góral (2), Szczęsny P. , Szczęsny Bogdan oraz Jaworski (2), Prusiński.

PODWÓRKOWY KLUB SPORTOWY – OLDBOY ZAWIDÓW 6:8 (3:3)

Bramki: Chojnacki (2), Bogdaniec K. (2), Pasternak (2) oraz Michalkiewicz T. (4), Romańczuk (3), Hatłas.

UNITAL– FC SETA 2:3 (0:3)

Bramki: Kotelnicki (2) oraz Lenik (2), Miłoszewicz.

Piątka VI kolejki:

Lorenc Patryk – zawodnik kolejki (FC Seta), Bystryk Patryk (Ad-Bud Design), Kiełb Tomasz (The Veterans), Romańczuk Paweł (Oldboy Zawidów), Myczkowski Maciej (FC Ujazd).

Na VII kolejkę ZLF zapraszamy już w najbliższą niedzielę 26.01.2020r. od godz. 12,00 do hali sportowej CSR w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej.

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz wyniki ZLF dostępne na www.futsal.zinfo.pl oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również bramki ze spotkań, zapraszamy.

Źródło: DIDA Sport

print

Zobacz także: