Wyniki VII kolejki ZLF 2023

30.01.2023r.
Drukuj

Wysokie wygrane Granicy, FB Solid i Ad Bud Design, ważne zwycięstwo Amigos Fc oraz dwa zacięte spotkania na koniec dnia. Zapraszamy na relację z siódmej kolejki XV edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Siódma kolejka rozpoczęła się od mocnego strzelania. Granica Pieńsk, która była zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu, pokonała Eurodom aż 14:4. W drugim spotkaniu FB Solid również wysoko, bo 14:2 pokonał drużynę RKS Huwdu. Znacznie więcej walki i emocji było w trzecim meczu kolejki. Wciąż walczący o podium zawodnicy Amigos Fc, pokonali Traphouse 5:2 głównie dzięki dobrze dysponowanemu dziś Jakubowi Mazurowi, który ustrzelił 3 bramki. Kolejny wysoki wynik padł w starciu Ad Bud Design z KS Milików. Ad Bud zwyciężył ostatecznie 10:5, chociaż przez większą część spotkania KS Milików dotrzymywał tempa rywalowi i wynik był na styku. Ostatnie dwa mecze siódmej kolejki były niewątpliwie najbardziej wyrównane i zacięte. W pierwszym z nich Unital musiał się mocno napocić aby nie stracić punktów z Podwórkowym Klubem Sportowym, który rozegrał swoje najlepsze spotkanie w obecnej edycji. Finalnie Unital zwyciężył 8:6 i nadal liczy się w walce o mistrzostwo. Duży wkład w to zwycięstwo miał strzelec pięciu bramek Dominik Szydlarski, który powiększył swoją przewagę w klasyfikacji strzelców. Do sporej niespodzianki doszło w ostatnim meczu Veteransów z Fc La Masią. Po wyrównanym i zaciętym spotkaniu najmłodsza drużyna La Masii niespodziewanie wygrała 5:4, strzelając zwycięskiego gola w ostatnich fragmentach gry.

Wyniki spotkań VII kolejki ZLF:

GRANICA PIEŃSK – EURODOM   14:4 (7:2)

Bramki: Daśko (5), Adamowicz (3), Szymański (2), Litwa (2), Szczepaniuk, Zazulak oraz Palacz (2), Chornobay, Mukewych.

FB SOLID NATRONIC – RKS HUWDU  14:2 (5:1)

Bramki: Mlonek (4), Sawicki (4), Monik (3), Komarzyniec T. (2), Komarzyniec F., Gorzelański oraz Rogowski S., Wiciak.

TRAPHOUSE – AMIGOS FC  2:5 (1:3)

Bramki: Statnik, Jurgowski D. oraz Mazur (3), Wilk, Morawski.

AD BUD DESIGN – KS MILIKÓW  10:5  (4:3)

Bramki: Machowski (3), Bystryk P., Bystryk E. (2), Piechno D. (2), Derkowski (2) oraz Ładocha P., Kurnicki, Smyrnov, Liamzhyn, Mytnik M.

UNITAL – PKS   8:6 (3:1)

Bramki: Szydlarski (5), Szynke (2), Kiewra oraz Bogdaniec (3), Król (3).

THE VETERANS – FC LA MASIA   4:5 (2:4)

Bramki: Antoniszyn (3), Kiełb oraz Kaźmierczak (3), Wronkowski, Czabaj.

Informacje dotyczące XV edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info  oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

print

Zobacz także: