WYNIKI VII KOLEJKI ZLF

27.01.2020r.
Drukuj

Pierwsza trójka zgodnie i wysoko wygrywa swoje spotkania. Podwórkowy Klub Sportowy przedłużył swoje szanse na podium pokonując C3 Futbol Team, a Fc Seta notuje drugie zwycięstwo z rzędu. Zapraszamy na relację z VII kolejki Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

W pierwszym spotkaniu FB Solid Natronic długo męczył się z The Veterans, którzy ostatecznie ulegli wiceliderowi 2:7. Swoje drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli zawodnicy Fc Sety. Po niespodziewanej wygranej z Unitalem w poprzedniej kolejce tym razem zwyciężyli Oldboy Zawidów 9:6, a hattrickiem popisał się Olek Lenik. W meczu z liderem długo dzielnie radzili sobie zawodnicy Fc Ujazd, którzy do przerwy przegrywali tylko dwiema bramkami. Po przerwie Ad Bud Design podkręcił jednak tempo i zwyciężył 11:2, w głównej mierze dzięki pięciu bramkom Erwina Bystryka. W czwartym meczu kolejki spotkały się zespoły zajmujące miejsca bezpośrednio za podium. Zwycięsko z tej potyczki wyszedł Podwórkowy Klub Sportow, który pokonując 7:4 C3 Futbol Team wyprzedził ich w tabeli. Bardzo dobre spotkanie w barwach zwycięzców rozegrał Oskar Chojnacki, który do asyst dorzucił dwie bramki. W ostatnim dzisiejszym meczu wszyscy spodziewali się pogromu, bowiem na parkiet wyszła ostatnia drużyna w tabeli naprzeciw podrażnionemu ostatnią porażką Unitalowi. Przez większość spotkania wynik nie był jednak aż tak zły dla drużyny Bajlando, w bramce której dobrze spisywał się Marcin Wojdak. Końcowy wynik jest co prawda wysoki ale na uwagę zasługuje ilość strzelonych bramek przez tegorocznego beniaminka. Ostatecznie Unital zwyciężył 17:7, a 6 bramek zdobył Dominik Szydlarski.

Przed swoim meczem Patryk Lorenc (Fc Seta) odebrał nagrodę za najlepszego zawodnika VI kolejki ufundowaną przez radnego miasta Zgorzelec Pana Marcina Filozofa.

Wyniki spotkań VII kolejki ZLF oraz „piątka kolejki”:

FB SOLID NATRONIC – THE VETERANS 7:2 (3:1)

Bramki: Kościuk (2), Monik (2), Witowski (2), Komarzyniec oraz Kiełb, Kaczmarczyk.

FC SETA – OLDBOY ZAWIDÓW 9:6 (3:2)

Bramki: Lenik (3), Burdejski (2), Sieczko (2), Miłoszewicz, Myśliwiec oraz Michalkiewicz (2), Hatłas (2), Szywała, Łamasz.

AD BUD DESIGN – FC UJAZD 11:2 (2:0)

Bramki: Bystryk Erwin (5), Bystryk Patryk (3), Szczęsny Bartosz (2), Szczęsny Bogdan oraz Chalupa, Myczkowski.

PODWÓRKOWY KLUB SPORTOWY – C3 FUTBOL TEAM 7:4 (2:2)

Bramki: Chojnacki (2), Bogdaniec (2), Pasternak (2), Król oraz Kiewra (3), Jaworski.

UNITAL– BAJLANDO 17:7 (7:3)

Bramki: Szydlarski (6), Woźny (3), Matusewicz (2), Szczech Adam (2), Łazarewicz (2), Kotelnicki, Szpak oraz Stępień (2), Zarobny (2), Rędzia, Szczepański, Werpulewski.

Piątka VII kolejki:

Wojdak Marcin (Bajlando), Chojnacki Oskar – zawodnik kolejki (Podwórkowy Klub Sportowy), Bystryk Erwin (Ad-Bud Design), Monik Sebastian (FB Solid Natronic), Burdejski Łukasz (FC Seta).

Na VIII kolejkę ZLF zapraszamy już w najbliższą niedzielę 02.02.2020r. od godz. 12,00 do hali sportowej CSR w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej.

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz wyniki ZLF dostępne na www.futsal.zinfo.pl oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również bramki ze spotkań, zapraszamy.

Źródło: DIDA Sport

print

Zobacz także: