WYNIKI VIII KOLEJKI ZLF

08.02.2023r.
Drukuj

Efektowna i zaskakująca zmiana lidera klasyfikacji strzelców, trzy bardzo jednostronne spotkania oraz dwa niezmiernie zacięte i wyrównane mecze na koniec dnia. Zapraszamy na relację z ósmej kolejki XV edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Niestety w ósmej kolejce oglądnęliśmy pięć zamiast sześciu spotkań. Nie odbył się bowiem pierwszy mecz RKS Huwdu z Granicą Pieńsk, która nie stawiła się dziś na parkiecie, co skutkuje walkowerem na korzyść ich przeciwników. Drugi mecz to festiwal strzelecki obydwu drużyn. Ad Bud Design pokonał w tym meczu 16:8 Fc La Masię i wciąż walczy o obronę tytułu. Jeszcze więcej bramek kibice zobaczyli w rywalizacji FB Solid Natronic z KS Milików. Lider z FB Solid zwyciężył aż 27:1, a historycznego wyczynu dokonał Grzegorz Sawicki, który ustrzeliła 24 bramki!!! Dzięki temu przegonił on Dominika Szydlarskiego w klasyfikacji strzelców i z dorobkiem 37 trafień przewodzi w tej rywalizacji. Kolejny jednostronny pojedynek oglądaliśmy w konfrontacji Eurodomu z Traphouse, który zwyciężył 17:2. W drużynie zwycięzców imponującą skutecznością popisał się Denis Jurgowski strzelec 10 bramek. Znacznie ciekawsze i wyrównane spotkanie rozegrali zawodnicy The Veterans oraz Podwórkowego Klubu Sportowego. Obie ekipy stworzyły niezłe widowisko pełne emocji do ostatnich sekund. The Veterans mimo wyrównanej gry, dzięki lepszej skuteczności prowadzili już 5:1. Jednak ambitna walka zawodników PKS została nagrodzona i spotkanie zakończyło się remisem 5:5. Jeszcze bardziej emocjonujący mecz kibice zobaczyli na zakończenie kolejki. Po meczu pełnym zwrotów akcji Unital pokonał Amigos Fc 6:5 i wciąż depcze po piętach liderowi tabeli.

Wyniki spotkań VIII kolejki ZLF:

GRANICA PIEŃSK – RKS HUWDU   0:3 (walkower)

Bramki:

AD BUD DESIGN – FC LA MASIA  16:8 (6:3)

Bramki: Bystryk P. (5), Bystryk E. (3), Machowski (3), Chędogi (3), Leonowicz-Kazadi, Derkowski oraz Wronkowski (4), Kaźmierczak (4).

FB SOLID NATRONIC – KS MILIKÓW  27:1 (11:0)

Bramki: Sawicki (24), Monik (2), Więckiewicz oraz Honcharyk.

TRAPHOUSE – EURODOM  17:2  (8:1)

Bramki: Jurgowski D. (10), Marcinkowski (2), Szymański (2), Jurgowski A., Labentz, Szakiel oraz Mukevych, Olshevskyi.

THE VETERANS – PKS   5:5 (4:1)

Bramki: Antoniszyn (2), Drabik T., Schubert J., Bogdaniec (sam.) oraz Bogdaniec, Chojnacki, Król, Aftyka, Gawora.

UNITAL – AMIGOS FC   6:5 (3:2)

Bramki: Szydlarski (2), Nafalski, Brzoza, Bandura, Sosnowski oraz Mazur, Fidoruk, Matys, Prusiński, Przybysz.

Informacje dotyczące XV edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info  oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

print

Zobacz także: