WYNIKI VIII KOLEJKI ZLF 2022

09.02.2022r.

Na kolejkę przed końcem rozgrywek znamy wszystkich medalistów Zgorzeleckiej Ligi Futsalu. Po emocjonującym i zaciętym meczu Ad Bud Design pokonuje FB Solid Natronic zapewniając sobie tytuł, a wicemistrzem Unital, który wysoko zwycięża Traphouse. Zapraszamy na relację z ósmej kolejki XIV edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

W pierwszym starciu ósmej kolejki doświadczony The Veterans pewnie pokonał Alaskańskie Smoki 8:3, odskakując im w tabeli na 4 punkty. Udane zawody wśród zwycięzców zaliczył strzelec 3 bramek Łukasz Bandura. Drugie spotkanie to oczywiście hit kolejki i mecz o mistrzostwo. Po bardzo zaciętym i emocjonującym meczu lepsi o jedną bramkę okazali się powracający na fotel mistrzów zawodnicy Ad Bud Design. Po bramkach Daniela Piechno oraz Bartka Szczęsnego nowi mistrzowie zwyciężyli 2:1, a w bramce wygranych świetnie spisywał się Adam Żurek. FB Solid Natronic ostatecznie musi zadowolić się brązowymi medalami, ponieważ wyprzedził ich również Unital, dzięki wysokiemu zwycięstwu z Traphouse, któremu aż 7 bramek ustrzelił Dominik Szydlarski goniący Kacpra Hałdasia lidera klasyfikacji  strzelców obecnej edycji ZLF. Niespodzianką zakończył się mecz Fc Sety z Amigos Fc, którzy wygrali 7:4. Faworyci z Fc Sety prowadzili już 2:0, ale młodzi debiutanci wykazali się olbrzymią ambicją i głównie dzięki bramkom Bartka Suskiego (3) i Piotrka Przybysza (2) odrobili straty z nawiązką. Komplet wyników przedostatniej kolejki uzupełnia wysokie zwycięstwo Podwórkowego Klubu Sportowego, który 10:1 pokonał zawodników Fc Piłkarzy. Najwięcej, bo 4 bramki w tym meczu zaliczył Viktor Król.

Wyniki spotkań VIII kolejki ZLF:

THE VETERANS – ALASKAŃSKIE SMOKI   8:3 (3:0)

Bramki: Bandura (3), Drabik Tomasz, Kiełb, Antoniszyn, Rędzia, Jaworski oraz Czajkowski Michał, Wojtan, Holovczuk.

FB SOLID NATRONIC – AD BUD DESIGN  1:2 (0:1)

Bramki: Piechno Daniel, Szczęsny Bartosz oraz Sawicki.

AMIGOS FC – FC SETA  7:4 (3:2)

Bramki: Suski (3), Przybysz (2), Stróżyński, Fidoruk oraz Rękas (2), Chędogi Tomasz, Lenik.

PODWÓRKOWY KLUB SPORTOWY – AMIGOS FC   10:1  (4:0)

Bramki: Król (4), Aftyka (3), Bogdaniec (2), Ćwiok oraz Machalski.

UNITAL – ALASKAŃSKIE SMOKI   13:3 (6:1)

Bramki: Szydlarski (7), Woźny (3), Kostrzewa, Szynke, Matusewicz oraz Jurgowski (3).

PIĄTKA  VIII KOLEJKI  XIV  EDYCJI  ZLF

Żurek Adam (Ad Bud Design), Szczęsny Bartosz (Ad Bud Design) – zawodnik kolejki, Woźny Paweł (Unital), Monik Sebastian (FB Solid Natronic), Suski Bartosz (Amigos Fc).

Informacje dotyczące XIV edycji ZLF dostępne na www.zinfo.pl oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz wyniki ZLF dostępne na www.futsal.zinfo.pl oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również bramki ze spotkań, zapraszamy.

źródło: Zgorzelecka Liga Futsalu