WYNIKI VIII KOLEJKI ZLF

03.02.2020r.
Drukuj

Pierwsza porażka Ad Bud Design z FB Solid Natronic, która może kosztować zespół utratę mistrzostwa. Po swoich porażkach, C3 Futbol Team oraz Podwórkowy Klub Sportowy bez szans na końcowe podium, a Unital gromiąc Oldboy Zawidów zapewnia sobie co najmniej brązowe medale. Zapraszamy na relację z VIII kolejki Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

W pierwszym spotkaniu The Veterans pewnie pokonało autsajdera rozgrywek z Bajlando 8:4, a świetną skutecznością wykazał się Piotrek Drabik strzelec 4 bramek. Na kolejne spotkanie czekali zarówno kibice jak i inni uczestnicy ZLF. Podtrzymując serię bez porażki Ad Bud Design mógł zapewnić sobie obronę tytułu. Zaczęło się po myśli obecnego mistrza. Po pierwszych „rozpoznawczych” minutach to Ad Bud zdobył bramkę jako pierwszy po ładnej akcji Patryka Szczęsnego. Radość nie trwała jednak długo i niemal natychmiast FB Solid Natronic wyrównał za sprawą Tomka Komarzyńca. Wynik remisowy utrzymał się do przerwy, po której strzelali już tylko zawodnicy FB Solid. Po bardzo dobrym i przebiegającym w sportowej atmosferze spotkaniu lepsi okazali się zawodnicy FB Solid Natronic, którzy zwyciężyli 4:1 i znacznie przybliżyli się do mistrzostwa. W trzecim meczu dobrą passę podtrzymali zawodnicy FC Sety, którzy pokonali 4:2 C3 Futbol Team pozbawiając ich szans na podium. Bardzo dobre zawody w barwach zwycięzców rozegrał strzelec trzech bramek Dawid Miłoszewicz. Po porażce w tym samym stosunku 2:4 z FC Ujazd z podium pożegnali się również zawodnicy Podwórkowego Klubu Sportowego. Na zakończenie VIII kolejki kibice zgromadzeni na hali CSR w Zgorzelcu obejrzeli grad bramek. Unital rozstrzelał Oldboy Zawidów aż 20:3, a zdobywca 8 bramek Dominik Szydlarski, z dorobkiem 25 goli, wysunął się na czoło strzelców tegorocznych rozgrywek i wyprzedza drugiego Dawida Hadrysia o 5 trafień.

Wyniki spotkań VIII kolejki ZLF oraz „piątka kolejki”:

BAJLANDO – THE VETERANS 4:8 (1:5)

Bramki: Golec (2), Kopaczyński, Stępień oraz Drabik Piotr (4), Szywała Daniel (3), Bogdaniec Tomasz.

AD BUD DESIGN – FB SOLID NATRONIC 1:4 (1:1)

Bramki: Szczęsny Patryk oraz Witowski (2), Komarzyniec, Hadryś.

C3 FUTBOL TEAM – FC SETA 2:4 (1:3)

Bramki: Duduć (2) oraz Miłoszewicz (3), Myśliwiec.

PODWÓRKOWY KLUB SPORTOWY – FC UJAZD 2:4 (1:3)

Bramki: Brzęk Damian, Król oraz Ferreira (2), Latus, Bieniek.

UNITAL– OLDBOY ZAWIDÓW 20:3 (10:1)

Bramki: Szydlarski (8), Matusewicz (30, Szynke (3), Woźny (2), Łazarewicz, Szpak, Szczech Adam, Szczech Grzegorz oraz Hatłas, Romańczuk, Szywała Marcin.

Piątka VIII kolejki:

Marcinkowski Tomasz (FB Solid Natronic), Miłoszewicz Dawid – zawodnik kolejki (FC Seta), Latus Patryk (FC Ujazd), Kościuk Paweł (FB Solid Natronic), Szydlarski Dominik (Unital).

Na ostatnią IX kolejkę XIII edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu zapraszamy już w najbliższą sobotę 08.02.2020r. od godz. 10,00 do hali sportowej CSR w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej.

Po zakończeniu kolejki zapraszamy do TAWERNY NAOUSSA w Zgorzelcu na godz. 18,00 na uroczyste wręczenie pucharów oraz nagród uczestnikom rozgrywek.

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz wyniki ZLF dostępne na www.futsal.zinfo.pl oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również bramki ze spotkań, zapraszamy.

Źródło: DIDA Sport

print

Zobacz także: