Wyniki XI kolejki ZLF

27.02.2023r.
Drukuj

FB Solid Natronic mistrzem XV edycji ZLF!!! Eurodom rzutem na taśmę zdobywa swoje pierwsze upragnione punkty, a Unital doznaje pierwszej porażki. Zapraszamy na relację z jedenastej kolejki XV edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Niestety z powodu rozgrywania przez wielu zawodników meczów kontrolnych w swoich drużynach klubowych, dwa z sześciu meczów ostatniej kolejki Zgorzeleckiej Ligi Futsalu nie odbyły się. Jedenastą kolejkę otworzyło spotkanie Granicy Pieńsk z Fc La Masią, która tylko przez 15 minut była równorzędnym przeciwnikiem dla czwartej drużyny tegorocznych rozgrywek. Ostatecznie Granica pewnie zwyciężyła 6:0. W drugim spotkaniu Fb Solid Natronic wysoko, bo 15:4 pokonał Podwórkowy Klub Sportowy i zapewnił sobie tytuł w tegorocznych rozgrywkach ZLF. Skutecznością ponownie błysnął Grzegorz Sawicki, który ustrzelił 7 bramek w tym meczu. Potem nastąpiła dłuższa przerwa, ponieważ drużyny Ad Bud Design oraz Amigos Fc oddały swoje mecze walkowerem. O 13.00 wznowiono rywalizację, do której przystąpili The Veterans oraz Unital. Osłabiony kadrowo świeżo upieczony wicemistrz uległ Veteranom 3:6 doznając pierwszej porażki w obecnych rozgrywkach. Jako ostatni na parkiet wyszli zawodnicy KS Milików oraz Eurodomu, którzy byli mocno zmotywowani aby zdobyć swoje pierwsze punkty. Ostatni zespół w tabeli konsekwentnie od początku spotkania realizował swój plan. Jednak na 5 minut przed końcem meczu zawodnicy z Milikowa odrobili straty i wydawało się, że pójdą za ciosem. Szczęście uśmiechnęło się jednak do Eurodomu, który zwyciężył 5:4 po bramce zdobytej niemal przez całe boisko na 30 sekund przed końcową syreną, a strzelcem był Łukasz Palacz.

Wyniki spotkań XI kolejki ZLF:

GRANICA PIEŃSK – FC LA MASIA   6:0 (2:0)

Bramki: Adamowicz (2), Daśko (2), Duszyński, Sieczko.

FB SOLID NATRONIC – PKS  15:4 (7:3)

Bramki: Sawicki (7), Więckiewicz (4), Monik (3), Hałdaś oraz Bogdaniec (2), Gawora, Brzęk.

AD BUD DESIGN – TRAPHOUSE  0:3 (walkower)

Bramki:

RKS HUWDU – AMIGOS FC  3:0  (walkower)

Bramki:

UNITAL – THE VETERANS   3:6 (2:3)

Bramki: Szydlarski, Matusewicz, Kiewra oraz Antoniszyn (2), Drabik T., Drabik P., Sidor, Rędzia.

EURODOM – KS MILIKÓW   5:4 (4:2)

Bramki: Chornobay (3), Shcherbyna, Palacz oraz Honcharyk, Nowak, Mytnik M., Marecki.

Informacje dotyczące XV edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info  oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.