Wyprzedaż Garażowa połączona z Akcją Charytatywną dla Kacpra

25.09.2019r.

22 września br. na PGE Turów Arena w Zgorzelcu odbyła się Wyprzedaż Garażowa połączona z akcją charytatywną dla Kacperka Szalkowskiego.

Loteria fantowa, zabawa handlowa, szeroki asortyment rzeczy używanych, mnóstwo stoisk za „wrzutkę do puszki”, konkursy z nagrodami, kącik plastyczny, malowanie twarzy, warkoczyki oraz baloniki, stoiska z posiłkami oraz napojami, zamek dmuchany, prezentacje wozów strażackich oraz policyjnych, przejażdżki amerykańskimi samochodami i motocyklami.

Na scenie zagrali:

Awokado, Ewa Stefaniak, Dj Let’s Twist oraz dwa zespoły rockowe Deus X-Machine i The Rolling Thunder.

Udało się uzbierać kwotę 8672,33 zł oraz 39,25 euro na leczenie oraz rehabilitację Kacperka.

Akcję wsparli:

Panie z Amazonek, Fundacja Nasze Dzieci, Fundacja DKMS, Mary Kay, Amcarowe Taxi, Złomek i przyjaciele, Motocykliści, Fotograf Jędrzej Gajda, jak i również wolontariusze z Zespółu Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa. Gmina Zgorzelec, Miasto Zgorzelec.

Źródło: Paulina Cieślak / Organizator