Wysokie dotacje dla organizacji pozarządowych – webinarium

15.03.2021r.
Drukuj
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza  na webinarium pt. „Wysokie dotacje dla organizacji pozarządowych” – 22.03.2021 r. Jelenia Góra.
W trakcie spotkania informacyjnego on-line zostaną przedstawione  informacje dotyczące projektów  grantowych i realizowanych aktualnie naborów dla organizacji pozarządowych, w których NGO mogą pozyskać do 100 % dofinansowania.

Spotkanie, w formie webinarium, odbędzie się na platformie internetowej ZOOM. Dla sprawnej organizacji prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na  adres: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl. Na zgłoszenia czekamy do 21.03.2021 r. Po rejestracji otrzymacie Państwo na swój adres e-mailowy indywidualny link do spotkania. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem. Udział w webinarium jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Do udziału zapraszamy: organizacje pozarządowe

Webinarium odbędzie się:

22.03. 2021 r. (poniedziałek), w godz. 12.00-13.30

Program webinarium:

  •  Program Wieloletni na rzecz Osób Starszych na lata 2021–2025  – „Aktywni +” –  edycja 2021
  • Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – NOWEFIO – edycja 2021
  • Fundusz Pomocowy dla Organizacji Pozarządowych oraz Inicjatyw Obywatelskich – otwarty konkurs grantowy 2021

Organizator spotkania :

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Ul. Bankowa 27; 58-500 Jelenia Góra tel. 75 619 97 44, 75 619 97 45; e-mail: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl

print

Zobacz także: