XV Zawody Jeździeckich w Skokach Przez Przeszkody

17.09.2018r.
Drukuj

 

Za nami XV edycja Zawodów Jeździeckich w Skokach Przez Przeszkody z udziałem zawodników z Polski i zagranicy, które odbyły się w Łagowie, przy ŁOŚu. Podczas 2 dni imprezy odbyło się wiele konkursów m.in. zawody o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec, Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego o Puchar Starosty Zgorzeleckiego, Finał EURO CUP Neisse/Nysa – VI edycja. Głównym organizatorem imprezy było stowarzyszenie „Na koń” w Łagowie. Podczas tego sportowego wydarzenia nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych: Wójta Gminy Zgorzelec Piotra Machaja, Z-ca Wójta Gminy Zgorzelec Marka Wolanina.

Podczas zawodów odbył się bardzo widowiskowy konkurs „Derby” składający się z trudnych i ciekawych przeszkód stałych jak i z przeszkód ruchomych, pokazy historyczne i ujeżdżeniowe, przejażdżki konne. Nie zapomniano o najmłodszych uczestnikach imprezy, dla których przygotowano kolorowe dmuchańce, smaczny grill urozmaicał czas spędzony w trakcie zawodów.

Wyniki:

 

print

Zobacz także: