XXI edycja zawodów w skokach przez przeszkody w Łagowie

21.08.2023r.
Drukuj

W niedzielę 20 sierpnia br. odbyła się dwudziesta pierwsza edycja Zawodów Jeździeckich w skokach przez przeszkody pod Patronatem Trzech Dżentelmenów.

Organizatorzy – Klub Jeździecki „Na Koń” w Łagowie zaplanowali jedenaście konkurencji w Mistrzostwach Powiatu Zgorzeleckiego w tym m.in. o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec, w którym tryumfowała Marcel Schaefer z Niemiec na koniu Elenor. Puchar zwycięscy konkursu wręczyli Zastępca Wójta Marek Wolanin oraz Wiceprzewodniczący Rady Gminy Zgorzelec Grzegorz Miłoszewicz.

Zawody w Łagowie zgromadziły liczną publiczność, która dopingował zawodników z Polski, Czech i Niemiec. Finałem imprezy była loteria fantowa.

wyniki

foto: Gmina Zgorzelec, Grzegorz Miłoszewicz

print

Zobacz także: