XXII edycja zawodów w skokach przez przeszkody w Łagowie

08.07.2024r.
Drukuj

W niedzielę 7 lipca br. odbyła się XXII edycja Zawodów Jeździeckich w skokach przez przeszkody pod Patronatem Trzech Dżentelmenów. Organizatorem imprezy był Klub Jeździecki „Na Koń” w Łagowie.

Tegoroczna edycja obejmowała 11 emocjonujących konkurencji w tym m.in. o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec, w którym triumfował Filip Dziuba na koniu Safari. Widowiskowe skoki przez przeszkody, wysoki poziom rywalizacji sprawiły, że zawody były niezapomnianym przeżyciem zarówno dla uczestników, jak i licznie zgromadzonej publiczności.

Klub Jeździecki „Na Koń” w Łagowie, znany z profesjonalnej organizacji i pasji do sportów jeździeckich, ponownie stanął na wysokości zadania, zapewniając doskonałe warunki dla wszystkich uczestników. Wspaniała atmosfera, piękna pogoda oraz doskonale przygotowany tor przyczyniły się do sukcesu wydarzenia.

Zawody w skokach przez przeszkody w Łagowie to kolejny dowód na to, że sport jeździecki cieszy się rosnącą popularnością i przyciąga coraz większą liczbę entuzjastów.

Wyniki

Zawody zostały zorganizowane między innymi przy udziale środków Gminy Zgorzelec w ramach otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych na zadanie pn. „Zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody pod patronatem trzech dżentelmenów. Zawody regionalne i towarzyskie z udziałem jeźdźców zagranicznych, puchar Wójta Gminy Zgorzelec, Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego o puchar Starosty Zgorzeleckiego, puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec, edycja XXII (7 VII 2024)

print

Zobacz także: