XXIII Gminny Przegląd Piosenki i Tańca Przedszkolnego

09.06.2022r.

We wtorek 7 czerwca br. w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Osieku Łużyckim, odbył się XXIII Gminny Przegląd Piosenki i Tańca Przedszkolnego.

Na scenie swoje umiejętności zaprezentowały dzieci z Przedszkola „Krasnoludki” w Jędrzychowicach oraz z oddziałów przedszkolnych z gminnych szkół podstawowych w Łagowie, Trójcy i Osieku  Łużyckim.

Wtorkowy poranek należał do przedszkolaków, które z bogatym programem muzycznym wystąpiły na scenie szkoły w Osieku Łużyckim. Były wesołe i skoczne piosenki, tańce z pomponami, starannie przygotowane układy i stroje – niezwykle pomysłowe i efektowne. Występy dzieci podziwiali rodzice, zaproszeni goście oraz przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych w Osieku Łużyckim.  Po prezentacji utworów, dzieci otrzymały upominki, a wychowawcy dyplomy z podziękowaniem za udział.

Na zakończenie czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

źródło: SP w Osieku Łużyckim