Zabawa Karnawałowa na lodzie.

22.06.2018r.
Drukuj

Karnawał powoli zbliża się ku końcowi. Najlepszym sposobem, by uczcić jego ostatnie dni, jest wybranie się na zabawę karnawałową. Dlatego też kolejny raz Łagowski Obiekt Sportowy ŁOŚ lodowisko przygotował dla wszystkich wyjątkową atrakcję – Łosiowe Szaleństwo Karnawałowe na lodzie!

Zabawa Karnawałowa na lodzie odbyła się w niedzielę, 11 stycznia na lodowisku ŁOŚ przy ul. Jeleniogórskiej. Podczas imprezy każda osoba, która przyszła w stroju karnawałowym mogła poszaleć na lodowej tafli za darmo. Płatna była tylko wypożyczalnia.
Zabawa na lodzie dla dzieci odbywała się w godzinach 10:00 – 12:00 zaś dla dorosłych i starszej młodzieży o 18:30.

 

Kreatywność uczestników zaskoczyła bo w niedzielę lodowisko przemieniło się w piękną kolorową bajkową krainę. Wszyscy mieli możliwość wziąć udział w konkursach i walczyć o darmowy karnet na sezon zimowy. Wieczorny karnawał na lodowisku rozpoczął się pięknie wytańczonym polonezem. Przy okazji było dużo zabawy w przerwach między konkursami w tańcach: macareny i kaczuch.

print

Zobacz także: