Zajączek w Przedszkolu „Krasnoludki”

27.06.2018r.
Drukuj

Jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi dzieci przygotowują koszyczki na przyjście Zajączka, który zapełnia je słodyczami. W tym roku wszyscy martwili się czy zajączek dotrze do przedszkola, bo na dworze zimno i deszcz… Zajączek jednak nie przeraził się pogodą i bez problemu odnalazł drogę do przedszkola!  Okazało się, że przyprowadził swojego pomocnika – Kurczaczka

Kiedy dzieci gromadziły się na wspólnych zabawach niezauważony Zając Wielkanocny poukrywał upominki dla milusińskich w ich salach. Dzieci szukały również ukrytych czekoladowych jajeczek, brały udział w konkursach, tańcach i śpiewie.  Zajączek w tym roku miał dużo pracy, jednak uśmiechy na buziach przedszkolaków pewnie mu wynagrodziły ten trud!

 

Czekamy na Zajączka w przyszłym roku!

print

Zobacz także: