Zapowiedź III kolejki ZLF

15.12.2023r.
Drukuj

Większość spotkań trzeciej kolejki Zgorzeleckiej Ligi Futsalu wydaje się mieć zdecydowanych faworytów. Czy drużyny typowane do zwycięstwa potwierdzą swoją wartość na parkiecie?  Na III kolejkę XVI edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą niedzielę 17 grudnia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

Zdecydowanym faworytem pierwszego meczu trzeciej kolejki w meczu z GPO Bogatynia są na pewno Fc Chłopaki Do Wzięcia. Po dwóch kolejkach chłopaki mają komplet punktów, natomiast ich przeciwnik nie zdobył jeszcze choćby jednego. Na wyrównane spotkanie z pewnością możemy liczyć w starciu The Veterans z Fc Amigos. Veteransi doskonale rozpoczęli rozgrywki zdobywając 6 punktów, o 3 więcej niż ich niedzielny rywal. Trzy punkty zgromadził dotychczas również Unital, który zmierzy się z szukającym pierwszych oczek Eurodomem. Na kolejną wyrównaną rywalizację można liczyć w meczu Ad Bud Design – PKS Ogórki. Na ten mecz zapraszamy o godzinie 15.15. Ze zdobyciem kolejnych punktów nie powinni mieć za to urzędujący mistrzowie z FB Solid Natronic, którzy zmierzą się z debiutantem czyli Bezlitosnymi Kopaczami. Na koniec kolejki od godziny 16.45 czeka nas starcie dwóch młodych drużyn. Licząca na swoje pierwsze zdobycze cFc La Masia zmierzy się z Heavyweight, którzy poznali już smak zwycięstwa w obecnych rozgrywkach.  Zapraszamy do kibicowania!!!

Zestaw par III kolejki:

13.00-13.40      FC CHŁOPAKI DO WZIĘCIA – GPO BOGATYNIA

13.45-14.25      THE VETERANS – FC AMIGOS

14.30-15.10      UNITAL – EURODOM

15.15-15.55      AD BUD DESIGN – PKS OGÓRKI

16.00-16.40      FB SOLID NATRONIC – BEZLITOŚNI KOPACZE

16.45-17.25        HEAVYWEIGHT – FC LA MASIA

Informacje dotyczące XVI edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

źródło: Zgorzelecka Liga Futsalu

print

Zobacz także: