Zapowiedź IV kolejki ZLF

29.12.2023r.
Drukuj

Już w najbliższą sobotę, tuż przed Nowym Rokiem, czeka nas ostatnia kolejka ZLF w starym roku. Najciekawiej zapowiada się starcie Ad Bud Design z Fc Chłopakami Do Wzięcia. Czy któraś z ekip poniesie pierwszą porażkę, a może obie pozostaną niepokonane?  Na IV kolejkę XVI edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą sobotę 30 grudnia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 10:00.

Jako pierwsi już o godzinie 10.00 na parkiet wyjdą zawodnicy Unitalu oraz Bezlitosnych Kopaczy. Faworytem z pewnością są ci pierwsi, którzy będą chcieli skorzystać na bezpośredniej walce w czołówce i doskoczyć do niej. Kopacze jednak na pewno nie odpuszczą i z zaangażowaniem powalczą o pierwsze punkty. O pierwsze zdobycze zawalczy również Eurodom, który zmierzy się z Fc La Masią. Spodziewamy się wyrównanego pojedynku, do którego z pewnością w lepszych humorach przystąpią zawodnicy Fc La Masia po niespodziewanym zwycięstwie nad Heavyweight. Ostatnia ekipa bez punktów w obecnych rozgrywkach, czyli GPO Bogatynia w trzecim spotkaniu kolejki podejmie wspomniany już Hwavyweight. O 12:15 czeka nas hit kolejki. Wielokrotny mistrz ZLF Ad Bud Design zmierzy się z ekipą FC Chłopaków Do Wzięcia. Obie drużyny zgromadziły dotąd komplet punktów i zapowiadają walkę o pełną pulę. Kolejny mecz również powinien przynieść nam sporo emocji. Zmierzą się bowiem sąsiedzi w tabeli, czyli FC Amigos i PKS Ogórki. Na zakończenie czwartej kolejki zobaczymy obecnego lidera tabeli oraz The Veterans, który również jeszcze nie doznał porażki ale uzbierał dwa oczka mniej. Zapraszamy do kibicowania!!!

Zestaw par IV kolejki:

10.00-10.40      UNITAL – BEZLITOŚNI KOPACZE

10.45-11.25      EURODOM – FC LA MASIA

11.30-12.10      HEAVYWEIGHT – GPO BOGATYNIA

12.15-12.55      AD BUD DESIGN – FC CHŁOPAKI DO WZIĘCIA

13.00-13.40      PKS OGÓRKI – FC AMIGOS

13.45-14.25        FB SOLID NATRONIC – THE VETERANS

Informacje dotyczące XVI edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

źródło: Zgorzelecka Liga Futsalu

print

Zobacz także: