Zapowiedź IX kolejki ZLF 2024

02.02.2024r.
Drukuj

Lider zmierzy się z trzecią drużyną w hicie kolejki. Kilka ciekawie zapowiadających się spotkań, które przybliżają nas do końcowych rozstrzygnięć. Na IX kolejkę XVI edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą niedzielę 4 lutego do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

Dziewiątą kolejkę rozpocznie rywalizacja zamykających tabelę Bezlitosnych Kopaczy z FC Amigos, którzy z pewnością będą chcieli powrócić do walki o podium po pechowej porażce w poprzedniej kolejce. Drugi mecz to kolejne starcie ekip z górnej i dolnej części tabeli. Zajmujący czwarte miejsce FC Chłopaki Do Wzięcia zmierzą się z dziesiątym Heavyweight, którzy nie zagrali jeszcze na miarę swoich możliwości. Najłatwiejsze zadanie z czołówki wydają się mieć zawodnicy FB Solid Natronic, których przeciwnikiem będzie Eurodom. Ostatnie kolejki pokazały jednak, że wcale nie musi to być spacerek dla urzędującego mistrza. Na najciekawsze spotkanie dnia zapraszamy od godziny 15.15. Lider tabeli Ad Bud Design zmierzy się z trzecią obecnie ekipą, czyli The Veterans. Stawka tego meczu powoduje, że powinniśmy spodziewać się wielu emocji. Ciekawie zapowiada się również kolejna rywalizacja zespołów, które uzbierały dotychczas po 9 punktów. Na mecz PKS Ogórki kontra GPO Bogatynia zapraszamy od godziny 16.00. Kolejkę zakończy pojedynek FC La Masia z Unitalem, który po imponującym finiszu pokonał w ostatniej serii gier FC Amigos. Zapraszamy do kibicowania!!!

Zestaw par IX kolejki:

13.00-13.40        FC AMIGOS – BEZLITOŚNI KOPACZE

13.45-14.25        FC CHŁOPAKI DO WZIĘCIA – HEAVYWEIGHT

14.30-15.10        FB SOLID NATRONIC – EURODOM

15.15-15.55        AD BUD DESIGN – THE VETERANS

16.00-16.40        PKS OGÓRKI –GPO BOGATYNIA

16.45-17.25        UNITAL – FC LA MASIA

        

Informacje dotyczące XVI edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

źródło: Zgorzelecka Liga Futsalu

print

Zobacz także: