Zapowiedź V kolejki ZLF

04.01.2024r.
Drukuj

Już pierwsza kolejka w Nowym Roku zapowiada się niezwykle ciekawie. Przed nami kilka „sąsiedzkich” pojedynków, a hitem niewątpliwie starcie Unitalu z FB Solid Natronic. Na V kolejkę XVI edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą niedzielę 07 stycznia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

Piąta kolejka Zgorzeleckiej Ligi Futsalu, to w większości rywalizacja sąsiadów w tabeli. Wyjątkiem będzie mecz niepokonanych jeszcze zawodników z Ad Bud Design, którzy zmierzą się z Eurodomem wciąż szukającym swoich pierwszych punktów. Na to spotkanie zapraszamy od godziny 13.00. Po nim zobaczymy z pewnością zaciętą rywalizację drużyn, które dzieli zaledwie punkt w tabeli. Zwycięski w ostatnim meczu Fc Amigos zmierzy się z Fc La Masią, która przystąpi do rywalizacji podbudowana po dwóch wygranych z rzędu. Chrapkę na pierwsze punkty w meczu z GPO Bogatynia mają z pewnością zawodnicy Bezlitosnych Kopaczy, którzy tracą do rywala 3 oczka. Na jeden z dwóch najciekawiej zapowiadających się spotkań piątej kolejki zapraszamy na godzinę 15.15. Czwarty zespół w tabeli FC Chłopaki Do Wzięcia zmierzy się z szóstym The Veterans. Obydwie drużyny doznały po jednej porażce i chcąc zachować kontakt ze ścisłą czołówką nie mogą pozwolić sobie na kolejne potknięcie na tym etapie rozgrywek. O 16.00 PKS Ogórki zmierzy się z Heavyweight. Drużyny uzbierały dotychczas po 3 punkty, co z pewnością nie zadowala żadnej z nich.  Na zakończenie zobaczymy hit kolejki, w którym trzeci Unital zmierzy się z obrońca tytułu FB Solid Natronic. Czy lider obecnych rozgrywek straci swoje pierwsze punkty? Zapraszamy do kibicowania!!!

Zestaw par V kolejki:

13.00-13.40      AD BUD DESIGN – EURODOM

13.45-14.25      FC AMIGOS – FC LA MASIA

14.30-15.10      BEZLITOŚNI KOPACZE – GPO BOGATYNIA

15.15-15.55      THE VETERANS – FC CHŁOPAKI DO WZIĘCIA

16.00-16.40      PKS OGÓRKI – HEAVYWEIGHT

16.45-17.25      FB SOLID NATRONIC – UNITAL

Informacje dotyczące XVI edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

print

Zobacz także: