Zapowiedź VII kolejki ZLF

18.01.2024r.
Drukuj

Przed nami bezpośrednia walka zarówno na szczycie jak i na końcu tabeli. W hicie starcie drugiej ekipy z czwartą, kilka ciekawych spotkań drużyn środka tabeli, a autsajderzy powalczą o pierwsze punkty. Na VII kolejkę XVI edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą niedzielę 21 stycznia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

Wielu emocji można spodziewać się już w pierwszym spotkaniu o 13.00. Zmierzą się bowiem ze sobą dwa jedyne zespoły, które nie zdobyły jeszcze choćby punktu, czyli Eurodom i Bezlitośni Kopacze. Obie ekipy postraszyły w ostatniej kolejce swoich rywali będąc równorzędnym przeciwnikiem, co zapowiada zaciętą walkę na parkiecie. W drugim meczu, świetnie spisujący się w obecnych rozgrywkach, The Veterans będą bronić miejsca na podium mierząc się z ósmą w tabeli drużyną FC La Masia. Trzecie spotkanie będzie pojedynkiem zeszłorocznego debiutanta FC Amigos z tegorocznym czyli GPO Bogatynia. Wyżej w tabeli znajdują się Ci pierwsi, ale GPO z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. O 15.15 zobaczymy obecnego lidera rozgrywek, który zmierzy się z grającym zdecydowanie poniżej swoich możliwości Heavyweight. Faworyt tego spotkania wydaje się być znany. Niezwykle ciekawie zapowiadają się dwie ostatnie rywalizacje. W pierwszej o 16.00 spotkają się ekipy z miejsc 6 i 7, które uzbierały po 9 punktów, czyli Unital zagra z PKS Ogórki. Ostatnie spotkanie to niewątpliwie hit kolejki, w którym wicelider FB Solid Natronic zmierzy się z najlepszym obecnie debiutantem, czyli czwartą ekipą FC Chłopaki Do Wzięcia. Zapraszamy do kibicowania!!!

Zestaw par VII kolejki:

13.00-13.40      EURODOM – BEZLITOŚNI KOPACZE

13.45-14.25      THE VETERANS – FC LA MASIA

14.30-15.10      GPO BOGATYNIA – FC AMIGOS

15.15-15.55      HEAVYWEIGHT – AD BUD DESIGN

16.00-16.40      PKS OGÓRKI –UNITAL

16.45-17.25     FC CHŁOPAKI DO WZIĘCIA – FB SOLID NATRONIC

Informacje dotyczące XVI edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

print

Zobacz także: