Zapowiedź VIII kolejki ZLF 2024

26.01.2024r.
Drukuj

Coraz bliżej do końca tegorocznych rozgrywek zgorzeleckiego futsalu. Ostatnie dwie kolejki były bardzo wyrównane, co zwiastuje mnóstwo emocji na finiszu tych zmagań. Na VIII kolejkę XVI edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą niedzielę 28 stycznia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

Pierwsze spotkanie wydaje się mieć zdecydowanego faworyta w drużynie FC Chłopaków Do Wzięcia, którzy zmierzą się z Bezlitosnymi Kopaczami. Co prawda Kopacze zajmują ostatnie miejsce w tabeli, ale w ostatnich kolejkach prezentowali się coraz lepiej, co być może sprawi że rywalizacja nie będzie jednostronna. W drugim meczu lider Ad Bud Design zmierzy się z dobrze spisującym się zespołem FC La Masia. Młodzież z pewnością podejdzie ambitnie do rywalizacji i postara się o kolejną niespodziankę. Drugi z niepokonanych do tej pory zespołów, czyli FB Solid Natronic podejmie Heavyweight, który wciąż czeka na przebudzenie w obecnych rozgrywkach. Niewątpliwie ciekawie zapowiada się kolejny mecz, w którym spotkają się drużyny z miejsc 9 i 11, czyli GPO Bogatynia i Eurodom. Zespoły dzieli w tabeli 5 punktów, ale obie ekipy prowadziły ostatnio wyrównane boje i z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą. O 16.00 na parkiet wyjdą zespoły PKS Ogórki oraz The Veterans, którzy nieoczekiwanie zremisowali swoje ostatnie spotkanie i z pewnością będą chcieli się zrehabilitować za tą wpadkę. Na zakończenie kolejki czeka nas starcie bliskich sąsiadów w tabeli, których dzieli tylko punkt. Czwarty w tabeli FC Amigos zmierzy się z szóstym Unitalem, który wciąż ma realne szanse na podium. Liczymy na wyrównane i zacięte spotkanie. Zapraszamy do kibicowania!!!

Zestaw par VIII kolejki:

13.00-13.40      FC CHŁOPAKI DO WZIĘCIA – BEZLITOŚNI KOPACZE

13.45-14.25      AD BUD DESIGN – FC LA MASIA

14.30-15.10      FB SOLID NATRONIC – HEAVYWEIGHT

15.15-15.55      GPO BOGATYNIA – EURODOM

16.00-16.40      PKS OGÓRKI –THE VETERANS

16.45-17.25        UNITAL – FC AMIGOS

Informacje dotyczące XVI edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

źródło: ZLF

print

Zobacz także: