Zapowiedź x kolejki ZLF 2024

09.02.2024r.

Już tylko dwie kolejki do końca rozgrywek. Stawką hitu najbliższej kolejki mistrzostwo w tegorocznych rozgrywkach. Na X kolejkę XVI edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą niedzielę 11 lutego do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

Dziesiątą kolejkę otworzy spotkanie, wciąż jeszcze walczących o podium, The Veterans z zamykającymi tabelę Bezlitosnymi Kopaczami. Już o 13.45 kibiców zapraszamy na prawdziwy hit całej XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu. Spotkają się bowiem dwa niepokonane dotąd zespoły, które prowadzą z olbrzymią przewagą nad pozostałymi drużynami. Broniący tytułu FB Solid Natronic zmierzy się w bezpośrednim pojedynku o mistrzostwo z Ad Bud Design. Wygrana jednego z zespołów gwarantuje mu zdobycie tytułu mistrzowskiego, w przypadku remisu o wszystkim zdecyduje ostatnia jedenasta kolejka. W trzecim meczu dnia, do rywalizacji z podtekstami, staną ekipy Heavyweight oraz FC Amigos, którzy wciąż mają jeszcze szanse na trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji. O utrzymanie tego miejsca zagrają natomiast FC Chłopaki Do Wzięcia, których przeciwnikiem będzie FC La Masia. Siódmy w tabeli PKS Ogórki zmierzy się w kolejnym spotkaniu z Eurodomem, który wciąż czeka na swoje pierwsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. Kolejkę zakończy mecz kolejnego kandydata do brązu, czyli Unitalu z tegorocznym debiutantem GPO Bogatynia zajmującym obecnie dziewiąte miejsce w tabeli. Zapraszamy do kibicowania!!!

Zestaw par X kolejki:

13.00-13.40        THE VETERANS – BEZLITOŚNI KOPACZE

13.45-14.25        FB SOLID NATRONIC – AD BUD DESIGN

14.30-15.10        FC AMIGOS – HEAVYWEIGHT

15.15-15.55        FC CHŁOPAKI DO WZIĘCIA – FC LA MASIA

16.00-16.40        PKS OGÓRKI – EURODOM

16.45-17.25        UNITAL – GPO BOGATYNIA

Informacje dotyczące XVI edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

źródło: Zgorzelecka Liga Futsalu