Zapowiedź XI kolejki ZLF 2024

15.02.2024r.
Drukuj

Przed nami finisz Zgorzeleckiej Ligi Futsalu. Choć mistrza już znamy, to rywalizacja o brąz zapowiada się bardzo interesująco. W pozostałych meczach czeka nas również walka o awanse w końcowej klasyfikacji. Na XI kolejkę XVI edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą sobotę 17 lutego do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 10.00.

Najważniejszy i najciekawszy mecz ostatniej kolejki kibice zobaczą na samym początku o godzinie 10.00. W bezpośredniej walce o podium zmierzą się bowiem ekipy Unitalu i The Veterans. W lepszej sytuacji przed spotkaniem wydają się być ci pierwsi, którym do utrzymania trzeciego miejsca wystarczy remis.  Patrząc jednak na przebieg tegorocznych rozgrywek, należy spodziewać się ofensywnej i zaciętej walki oraz wielu sportowych emocji. W drugim spotkaniu, pewny drugiego miejsca ustępujący mistrz FB Solid Natronic zmierzy się z PKS Ogórkami, którzy mają jeszcze szansę na poprawę swojej ósmej obecnie pozycji w tabeli. Z kolei nowo upieczony mistrz Ad Bud Design o godzinie 11.30 podejmie beniaminka z GPO Bogatynia. Obie ekipy są już pewne swoich końcowych pozycji w tabeli, ale liczymy na sportową ambicję i walkę do końca. Ciekawie zapowiada się kolejny pojedynek, w którym zmierzą się bezpośredni sąsiedzi w tabeli. Szósty FC Amigos będzie chciał wyprzedzić w bezpośrednim starciu FC Chłopaków Do Wzięcia, którzy odpierając atak przeciwnika mogą liczyć na awans na czwarte miejsce. Przedostatni mecz tegorocznych rozgrywek to kolejne starcie, po którym zespoły mogą zamienić się miejscami w tabeli. Dziesiąty Heavyweight będzie bronił swojej pozycji przed Eurodomem, który w znakomitym stylu zwyciężył w ostatniej kolejce i z pewnością ma apetyt na więcej. Na zakończenie ostatniej kolejki czeka nas starcie zamykających tabelę Bezlitosnych Kopaczy z najmłodszą drużyną FC La Masia, która pokazała się w tegorocznych rozgrywkach z bardzo dobrej strony sprawiając kilka niespodzianek. Zapraszamy do kibicowania!!!

Po zakończeniu XI kolejki tradycyjnie już zapraszamy na uroczyste podsumowanie tegorocznych rozgrywek. Na oficjalne wręczenie pucharów oraz nagród  zapraszamy 17 lutego o godzinie 17.00 do Tawerny NAOUSSA w Zgorzelcu, a po części oficjalnej zapraszamy do wspólnego świętowania przy muzyce na żywo.

Zestaw par XI kolejki:

10.00-10.40      THE VETERANS – UNITAL

10.45-11.25      FB SOLID NATRONIC – PKS OGÓRKI

11.30-12.10      AD BUD DESIGN – GPO BOGATYNIA

12.15-12.55      FC CHŁOPAKI DO WZIĘCIA – FC AMIGOS

13.00-13.40      HEAVYWEIGHT – EURODOM

13.45-14.25     FC LA MASIA – BEZLITOŚNI KOPACZE

Informacje dotyczące XVI edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

 

print

Zobacz także: