Zapraszamy na Koncert Karnawałowy część II

24.02.2022r.
Drukuj

27 lutego o godz. 17.00 w telewizji TVT Zgorzelec, na szkolnym profilu Facebook oraz na szkolnym kanale w serwisie You Tube odbędzie się druga część Koncertu Karnawałowego organizowanego przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu. Koncert odbywa się w ramach projektu „Muzyka dla Zgorzelca” dofinansowanego z budżetu Miasta Zgorzelec, Gminy Zgorzelec, Gminy i Miasta Węgliniec, TVT Zgorzelec oraz Zgorzeleckiego Towarzystwa Muzycznego. W drugiej części Koncertu Karnawałowego  usłyszymy  starszych uczniów zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej, pedagogów PSM oraz szkolną Orkiestrę Smyczkową pod dyrekcją Dominika Lewickiego. Największą atrakcją koncertu będzie występ solistki skrzypaczki Karoliny Michońskiej z towarzyszeniem orkiestry. Usłyszymy prawdziwy hit muzyki klasycznej- I część Jesieni z Czterech pór roku Antonio Vivaldiego. Różne instrumenty, ciekawy repertuar, atrakcyjne składy i zespoły oraz scena Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu to najważniejsze atuty tradycyjnego Koncertu Karnawałowego zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej. Serdecznie zapraszamy!

Dorota Adaszewska

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

print

Zobacz także: