XVIII edycja zawodów w skokach przez przeszkody w Łagowie

21.09.2021r.
Drukuj

W sobotę 18 września br. w Łagowie odbyła się osiemnasta edycja Zawodów Jeździeckich w skokach przez przeszkody pod Patronatem Trzech Dżentelmenów.

Organizator – Klub Jeździecki „Na Koń” w Łagowa zaplanowali osiem konkursów, do których zgłosiło się 50 uczestników z Polski, Czech i Niemiec. Po raz pierwszy rozegrano konkurencję Speed & Music, startujący w niej zawodnicy jechali z podkładem przez siebie wybranej muzyki. W konkursie o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec triumfował Szymon Nachotko na koniu LIBERO-P. Zawody zgromadziły liczną publiczność, która dopingował zawodników.

Organizatorzy zadbali o atrakcje dla młodszej i starszej publiczności. Dzieci mogły poszaleć na dmuchańcach, przejechać się na kucyku, a dla wszystkich były ciepłe przekąski. Finałem imprezy była loteria fantowa, dająca emocje zebranym w Łagowie.

W sobotę 18 września br. odbyła się osiemnasta edycja Zawodów Jeździeckich w skokach przez przeszkody pod Patronatem Trzech Dżentelmenów.

Organizator – Klub Jeździecki „Na Koń” w Łagowa zaplanowali osiem konkursów, do których zgłosiło się 50 uczestników z Polski, Czech i Niemiec. Po raz pierwszy rozegrano konkurencję Speed & Music, startujący w niej zawodnicy jechali z podkładem przez siebie wybranej muzyki. W konkursie o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec triumfował Szymon Nachotko z koniem LIBERO-P. Zawody zgromadziły liczną publiczność, która dopingował zawodników.

Organizatorzy zadbali o atrakcje dla młodszej i starszej publiczności. Dzieci mogły poszaleć na dmuchańcach, przejechać się na kucyku, a dla wszystkich były ciepłe przekąski. Finałem imprezy była loteria fantowa, dająca emocje zebranym w Łagowie.

print

Zobacz także: