zDolny Ślązak z wizytą u Wójta

23.06.2021r.
Drukuj

W środę 23 czerwca br. Wójt Piotr Machaj gościł Marcina Brodniaka laureata Wojewódzkiego konkursu „zDolny Ślązak” oraz Panią Dorotę Lipiak nauczyciela fizyki ze Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Jerzmankach.

29 marca 2021 roku odbył się finał Dolnośląskiego Konkursu z fizyki „zDolny Ślązak” we Wrocławiu. Marcin znakomicie poradził sobie z zadaniami konkursowymi i uzyskał tytuł laureata Dolnośląskiego Konkursu z fizyki „zDolny Ślązak”. To bardzo duże osiągnięcie!

Wójt pogratulował uczniowi ósmej klasy oraz Pani nauczyciel osiągnięcia dużego sukcesu w tak trudnej dziedzinie jaką jest fizyka. Podziękował również za promowanie swojej placówki oświatowej i Gminy Zgorzelec na arenie wojewódzkiej oraz życzył dalszych sukcesów w osiąganiu swoich celów i wszelkiej pomyślności w życiu codziennym.

 

print

Zobacz także: