Zebranie sprawozdawcze OSP w Sławnikowicach

27.02.2023r.

W niedzielę 26 lutego br. odbyło się walne zebranie sprawozdawcze OSP w Sławnikowicach za rok 2022 r.

Podczas zebrania przedstawione zostało sprawozdanie z działalności za rok 2022 oraz plany na 2023 r. Po podsumowaniu przez zaproszonych gości działalności OSP zostały podjęte nowe uchwały, w tym przyjęta jednogłośnie o absolutorium dla zarządu oraz uchwałę w sprawie nowego statutu OSP.

Z Funkcji prezesa OSP Sławnikowice zrezygnowała Ewa Florianowicz-Majda. Na podstawie statutu wybrano nowy zarząd. Prezesem został Marek Nieścierowicz, Zastępcą Prezesa i Naczelnikiem Piotr Kawalec oraz Skarbnikiem Agnieszka Frąckowiak.

W spotkaniu udział wzięli Wójt Piotr Machaj, Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński,  Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Zgorzelcu kpt. Grzegorz Fleszar, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zgorzelcu Arkadiusz Furmaniak, Naczelnik Wydziału Organizacyjnego Magdalena Wojnarska oraz Radna Karolina Słomka-Majkut.

źródło: OSP Sławnikowice