Zgłaszanie uwag i opinii do Zarysu Planu Działań Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych

04.11.2020r.
Drukuj

Zapraszam do zgłaszania uwag i opinii do Zarysu Planu Działań Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Zachodniego Obszaru Integracji, którego treść została zamieszczona poniżej.

Zachodni Obszar Integracji (ZOI, Obszar) tworzy 17 gmin, a mianowicie: Gmina Bogatynia, Gmina Bolesławiec, Gmina Miejska Bolesławiec, Gmina Gromadka, Gmina Lubań, Gmina Miejska Lubań, Gmina Nowogrodziec, Gmina Osiecznica, Gmina Pieńsk, Gmina Platerówka, Gmina Siekierczyn, Gmina Sulików, Gmina Warta Bolesławiecka, Gmina Węgliniec, Gmina Zawidów, Gmina Zgorzelec i Gmina Miejska Zgorzelec i trzy  Powiaty tj.: Bolesławiecki, Lubański i Zgorzelecki.

ZARYS PLANU DZIAŁAŃ

Jest to dokument programowy, który został  opracowany na wniosek Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz w związku z przygotowaniami jednostek samorządu terytorialnego do uruchomienia nowego okresu programowania Unii Europejskiej 2021 – 2027.

Uwagi i opinie można zgłaszać za pośrednictwem formularza internetowego, który znajduje się tutaj

Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj

print

Zobacz także: