„Złota Szkoła NBP” z Osieka Łużyckiego

29.04.2022r.
Drukuj

28 kwietnia br. na gali finałowej, poznaliśmy laureatów II edycji programu Złote Szkoły NBP. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego zajęła II miejsce w kategorii „Debata szkolna” i otrzymała nagrodę w wysokości 8 tysięcy zł.

202 szkoły uzyskały tytuł „Złotej Szkoły NBP”, spośród nich 101 szkół powtórnie sięgnęło po tytuł, w tym nasza szkoła. Po dwóch edycjach jest już w Polsce 385 szkół z tytułem „Złota Szkoła NBP”. Przyznano 38 nagród za najlepiej zrealizowane zadania II edycji. Przypominamy, że w I edycji szkoła z Osieka Łużyckiego zdobyła wyróżnienie i nagrodę w wysokości 4 tys. zł.

Gratulujemy wszystkim uczniom, a w szczególności drużynie Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej: Lidii Tylutce, Loraine Szałkowskiej, Andżelice Żywickiej, Janowi Lisowskiemu, Arkadiuszowi Gładun i Szymonowi Markuszewskiemu.

print

Zobacz także: