Złote Gody Państwa Chromicz

16.09.2019r.
Drukuj

W piątek  13 września 2019 r. w Urzędzie Gminy Zgorzelec swoje Złote Gody świętowali Państwo Anna i Edward Chromicz z Osieka Łużyckiego. Za każdym razem z niemałym wzruszeniem wszyscy uczestnicy są świadkami powrotu do wydarzeń sprzed ponad pół wieku, kiedy to przyszli małżonkowie poznali się i zawarli związek małżeński, a przez kolejne lata wypełniali przysięgę małżeńską, trwając ze sobą zarówno w chwilach szczęśliwych jak i momentach trudnych, wymagających wzajemnego wsparcia i odpowiedzialności.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego był okazją do uhonorowania Państwa Chromicz. Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj, który życzył jubilatom długich i pogodnych lat życia w dobrym zdrowiu i szczęściu, w poczuciu zasłużonego zadowolenia z owoców pracowitego życia oraz niegasnącej miłości. Na jubileuszu pojawiła się także rodzina jubilatów i Radna Jadwiga Traczyk z Osieka Łużyckiego. Na zakończenie uroczystości nie zabrakło bukietu kwiatów, prezentów i symbolicznej lampki szampana.

print

Zobacz także: