Zostań policjantem – już dziś złóż dokumenty drogą pocztową

26.05.2020r.
Drukuj

Pomimo ograniczeń wprowadzonych w związku z epidemią informujemy, że osoby zainteresowane  służbą w Policji mogą składać dokumenty przesyłając je drogą pocztową na adres zgorzeleckiej komendy. Oferujemy służbę dającą wiele satysfakcji oraz możliwość rozwijania się. Uposażenie na początku kariery zawodowej w naszej formacji wyniesie 3880 złotych netto, a przed ukończeniem 26 roku życia 4223 zł netto.

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczne szkolenia resortowe stwarzają możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

W obecnej sytuacji w związku z wprowadzeniem licznych ograniczeń proces rekrutacji również został ograniczony. Jednak w dalszym ciągu istnieje możliwość składania przez kandydatów dokumentów drogą pocztową.  W czasie panujących ograniczeń związanych z epidemią zostaną wdrożone wstępne działania związane z procesem rekrutacji, a z chwilą, gdy wszystko wróci do normy zostaną przeprowadzone dalsze jej etapy.

Uposażenie na początku kariery zawodowej w naszej formacji wyniesie 3880 złotych netto, a przed ukończeniem 26 roku życia 4223 złotych netto.

Wszystkich chętny, gotowych wstąpić w nasze szeregi zapraszamy do przesyłania dokumentów o których mowa w art. 25 ust. 2 pkt 1 ustawy o Policji drogą pocztową na adres Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12 G; 59-900 Zgorzelec.

Taka forma składania dokumentów będzie funkcjonowała do odwołania.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać w Zespole Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu 47 87 32 314 lub 47 87 32 306.

źródło: Komenda Powiatowej Policji w Zgorzelcu

print

Załączniki

Zobacz także: