Zwycięstwa APISU i ISKRY, podział punktów w Ręczynie

14.10.2019r.
Drukuj

Pewnym zwycięstwem Apisu Jędrzychowice zakończyło się starcie z zespołem Karkonosze Jelenia Góra. Gospodarze wygrali 3-0 i utrzymali pierwsze miejsce w tabeli IV ligi gr. Dolnośląskiej. Klub z Jędrzychowic pozostaje niepokonany na swoim boisku w rundzie jesiennej.

ISKRA Łagów wygrała kolejny mecz i pozostaje na fotelu lidera A-klasy. Piłkarze z Łagowa wygrali na wyjeździe z COSMOSEM Radzimów 4:3. ISKRA ma już 7 pkt przewagi na drugim w tabeli PIASTEM Zawidów.

Kolejny zespół z terenu Gminy Zgorzelec LECH Ręczyn zremisował swoje spotkanie z Błękitnymi Studniska Dolne 2:2. W ośmiu kolejkach rundy jesiennej klub z Ręczyna odnotował jedno zwycięstwo, dwa remisy i pięć porażek. Z 5 pkt znajduje się nad strefą spadkową.

Zdj. Piotr Kuban

 

 

 

 

 

 

print

Zobacz także: