Logo Gminy Zgorzelec

 Odbiór odpadów z dnia 17.02.2026 r. zostanie zrealizowany 25.02.2026 r.

Informujemy, że w związku z intensywnymi opadami śniegu, oblodzeniem oraz trudnymi warunkami atmosferycznymi w dniu 17.02.2026 r. wystąpiły utrudnienia w odbiorze odpadów komunalnych.

Pracownicy firm odbierających odpady dokładają wszelkich starań, aby realizować odbiór zgodnie z harmonogramem, jednak w niektórych przypadkach było to niemożliwe. Należy mieć na uwadze, że w takich warunkach odbiór odpadów trwa znacznie dłużej, a wjazd ciężkich pojazdów na oblodzone i nieprzejezdne drogi może grozić uszkodzeniem sprzętu oraz stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa.

W związku z powyższym nie udało się dojechać do wszystkich nieruchomości w miejscowościach Jerzmanki i Koźlice. Odpady z pominiętych w tym dniu nieruchomości zostaną odebrane w środę, 25.02.2026 r.

Za powstałe niedogodności przepraszamy i dziękujemy Państwu za wyrozumiałość.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności