Logo Gminy Zgorzelec

Mistrzostwa Gminy Zgorzelec w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt

W piątek 14 marca br. w Zgorzelcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Zgorzelec w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt. W zawodach rywalizowały drużyny z trzech gminnych szkół – w Jerzmankach, Trójcy i Osieka Łużyckiego, które zaprezentowały wysoki poziom umiejętności i sportowej rywalizacji.

W klasyfikacji końcowej dziewcząt najlepsza okazała się drużyna z Osieka Łużyckiego, zajmując pierwsze miejsce. Na drugim miejscu uplasowały się Jerzmanki, a trzecie miejsce przypadło drużynie z Trójcy.

Wśród chłopców pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Jerzmanek, drugie miejsce zajęła drużyna z Trójcy, a trzecie miejsce przypadło drużynie z Osieka Łużyckiego.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zawodach!

Galeria zdjęć

DSC_0490 DSC_0492 DSC_0493 DSC_0494 DSC_0495 DSC_0503 DSC_0509 DSC_0511 DSC_0513 DSC_0518 DSC_0519 DSC_0523 DSC_0526 DSC_0530 DSC_0532 DSC_0543 DSC_0552 DSC_0556 DSC_0560
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności