Logo Gminy Zgorzelec

Nowy sołtys wybrany w Trójcy

W środę 10 czerwca br. podczas zebrania wiejskiego w Trójcy przeprowadzono wybory uzupełniające na stanowisko Sołtysa oraz członków Rady Sołeckiej.

Po przeprowadzeniu głosowania tajnego i przeliczeniu oddanych głosów na Sołtysa  wybrano Ewelinę Konopską. Nowo wybrana Sołtys będzie reprezentować mieszkańców Trójcy oraz koordynować działania na rzecz rozwoju miejscowości.

Podczas zebrania dokonano również wyboru nowych członków Rady Sołeckiej. Do jej składu wybrane zostały Krystyna Käseberg oraz Eleni Siskos-Osses.

Po przeprowadzonych wyborach pełny skład Rady Sołeckiej sołectwa Trójca przedstawia się następująco:
- Krystyna Käseberg,
- Eleni Siskos-Osses,
- Angelika Korba,
- Stanisław Mielczarek,
- Wojciech Podoba.
Nowo wybrane władze sołectwa będą pełnić swoje funkcje do końca obecnej kadencji, czyli do 2029 roku. Gratulujemy wszystkim wybranym i życzymy owocnej pracy na rzecz lokalnej społeczności.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności