Logo Gminy Zgorzelec

Obchody Dnia Edukacji Narodowej 2025

W piątek, 10 października w Pałacu Łagów odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której uczestniczyli przedstawiciele gminy, radni, nauczyciele, dyrektorzy, pracownicy administracji i obsługi, a także emeryci oraz renciści z placówek oświatowych działających na terenie gminy.

Przedstawiciele gminy złożyli życzenia, wręczyli nagrody oraz kwiaty nauczycielom i dyrektorom, którzy wyróżnili się szczególnym zaangażowaniem oraz wkładem w rozwój edukacji w gminie. Nagrody stanowiły wyraz uznania dla ich codziennej pracy, kreatywności oraz poświęcenia na rzecz młodszych pokoleń.

Podczas przemówienia Wójt Piotr Machaj podkreślił szczególnie czas, który przeżyliśmy wspólnie przy zmianie w sieci gminnych szkół. Złożył podziękowania wszystkim, którzy okazywali wsparcie w tym trudnym czasie i zrozumienie zmian, które zostały wprowadzone. Najważniejsze, że nasze szkoły funkcjonują w nowej strukturze, zgodnej z przepisami prawa, a przede wszystkim z warunkami na rozwój oferty edukacyjnej.

Podczas obchodów, wręczono także gratulacje i akty nadania stopnia awansu zawodowego. To wyjątkowy moment, który podkreśla znaczenie kształcenia oraz zaangażowania w rozwój zawodowy nauczycieli, a także wpływ, jaki mają na kształtowanie przyszłości naszych uczniów.

Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Zgorzelec to doskonała okazja, by podkreślić rolę edukacji w kształtowaniu młodych ludzi, a także złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w proces nauczania i wychowania.

Galeria zdjęć

DSC_0075 DSC_0079 — kopia DSC_0080 DSC_0081 — kopia DSC_0083 — kopia DSC_0084 DSC_0085 DSC_0086 DSC_0088 — kopia DSC_0091 — kopia DSC_0093 DSC_0101 DSC_0108 DSC_0115 DSC_0117 DSC_0121 DSC_0124 DSC_0128 DSC_0130 DSC_0132 DSC_0134 DSC_0139 DSC_0140 DSC_0145 DSC_0147 DSC_0154 DSC_0156 DSC_0159 DSC_0163 DSC_0166 DSC_0168 DSC_0210
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności