Logo Gminy Zgorzelec

Otwarcie świetlicy wiejskiej w Białogórzu po remoncie

24 stycznia br. odbyło się uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Białogórzu po zakończonym remoncie. Obiekt zyskał nowy standard i funkcjonalność, stając się jeszcze lepszym miejscem do spotkań, integracji oraz organizacji wydarzeń dla mieszkańców sołectwa.

Uroczystego otwarcia dokonali Wójt Piotr Machaj, Zastępca Wójta Paweł Tomczyk, Dyrektor GOKiS Monika Kurek, Radny Gminy Zgorzelec Jan Zatylny oraz Sołtys Białogórza Jarosław Nosal.

Przeprowadzony remont obejmował m.in.:
- wzmocnienie belek oraz więźby dachowej,
- wymianę instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej oraz ogrzewania,
- wykonanie nowych tynków i gładzi wraz z malowaniem,
- montaż nowej podłogi,
- wymianę drzwi oraz rozbudowę wejścia do świetlicy.
Dzięki zrealizowanym pracom świetlica wiejska w Białogoórzu stała się nowoczesnym, bezpiecznym i komfortowym miejscem, które będzie służyć mieszkańcom przez wiele lat. 

Po części oficjalnej odbył się bal karnawałowy, który był pierwszym wydarzeniem zorganizowanym w nowym wnętrzu i doskonałą okazją do wspólnej zabawy mieszkańców.

Galeria zdjęć

DSC_0338 DSC_0341 DSC_0353 DSC_0358 DSC_0373 DSC_0399 DSC_0413 DSC_0433 DSC_0435 DSC_0437
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności